Малая Налегке• 28 декабря 2018
Як називається десерт?
З дітьми готували десерт в креманках: хрустики заливаємо заварним кремом+фрукти заливаємо заварним кремом, трем шоколадку і в холодильник.
Придумала сама, але ідея неоригінальна, думаю, такий рецепт вже існує. Як називається? чи щось схоже?
Малая Налегке
• 28 декабря 2018
Ответ дляФифачка
можно фото десерта?
на жаль, фото не встиглося, все з’їли.
Взагалі виходить дуже схоже на Бите скло, але не сметанне желе, а заварний крем.
Малая Налегке
• 28 декабря 2018
Ответ дляЭскиз бесконечности
Похоже на мильфей
только он со слоеным тестом и без шоколада
дуже схоже!!! дякую!!!!!