Рекламама• 04 января 2019
Скажіть, що я дура....
Другий шлюб. Чоловік не сприймає дитину від першого шлюбу, ігнорує, проти брати відпочивати. Так було не завжди, перші чотири роки був ідеальним, ніби рідним батьком. Але після одної ситуації все змінилось ( пов´язано з першим чоловіком). До спільної дитини у нього вічні претензії, що дитя не так себе веде, мамин синочок і т.д. Хоча нормальне розумне дитя. Трішки гіперактивний і , як і всі діти, час від часу балується. Рік назад (після тої самої ситуації з першим чоловіком ) розійшлися, але через два тижні він повернувся. І з того часу почався мій ад. Постійні упрьокі, то я не така , то діти не такі. Маніпуляція грошима ( я ще була в декреті). Було , що дитині ставили запалення і ложили в лікарню, а він сказав , що це я дитину довела і не дасть не копійки ( це своїй дитині!). Все пробачала, закривала очі. Вийшла на роботу. Перший час він не міг змириться, що вже не можна маніпулювати грошима і кричав кидай роботу.
Кожна наша поїздка - це для мене стрес. Він в любу мить може зірватися і кричати на мене , що я винувата: не такий готель, не та їжа, пішов дощ....і т д.
Останній місяць взагалі , як здурів, то свариться ,збирає речі, поживе на квартирі зйомній чи в готелі і знов повертається додоми. Зараз знов пішов, сказав, що відмовляється від дитини , бо я виростила дибіла. А я ,як дура реву. І питається за ким? Пішов, сказав, що лишає мені квартиру, машину (сказав до весни поїздиш, а там видно буде). Я втомилася так жити. Не знаю як себе вести, щоб дати зрозуміти, що я не хочу таких відносин. Що біля мене або буде нормальний чоловік, або вже краще сама. Варіант змінити замки не підходить. Він страшна людина і зним краще подоброму розходитись. Бо назло розділить квартиру чи в свою частку квартирантів посадить.
П.с. єдиний в ньому плюс, що заробляє багато. Не обмежувала себе і дітей нівчому. Пару раз на рік відпочиваємо, в тому числі за кордоном. Дав гроші і допоміг мені відкрити кав´ярню.
Кошка Соня• 04 января 2019
Очень странное поведение, либо у мужа гормональный сбой, либо другая баба.
Вы что в ответе за своего БМ? В честь чего?
В принципе, такое может случиться с каждым, но, это не повод бегать и истерить как девочка с яйцами.
Вот мне нравится, ’отличился’ вообще посторонний семье человек, а на выходе- все плохие и вы, и дети, а он один хороший (муж ваш)
Усатая полосатая• 04 января 2019
Ответ дляГолубец
Я вже вийшла на хорошу роботу. Виглядаю я гарно, висока , не повна, доглянута, маю гарне кучеряве волосся. Завжди увагою чоловіків не була обділена. Чоловік і так мене постійно ревнував.
У мене страх залишитись самій з двома дітьми. Боюсь не потягнути фінансово. Але і так жити , щоб об мене витирали ноги теж не можу.
ну так не рубайте з плеча, підкопіть грошиків, з голою дупцею потом у нього аліменти виклянчувати не варіант.
Рекламама
• 04 января 2019
Першого ніхто не посадив, його вину не показали. Навіть поліграф пройшов і показало, що не винен. Хоча я впевнена, що це була його наводка.
Аноним_1447• 04 января 2019
Ответ дляРевнивая жена
редкий дар у вас после дерьма вступить в г’вно
А чего второй г.вно.Четыре года все было отлично, за границу по два раза,кафешку жене купил,зопршо зарабатывает.Просто после того,как квартиру обчистили,2 муж больше не доверяет пасынку и жене.
всемВсёИмного• 04 января 2019
сказала б... у Вас страх повинен бути за дітей!!! а не «залишуся сама»(( ви мама чи заради грошей на все готові??? ау!
Плету интриги• 04 января 2019
Ответ дляАноним_1458
Бежать и бежать вам конечно же надают здесь советов. Вам нужно сесть и все обдумать, каждый свой шаг, пойдите на работу, похудейте, сделайте новую прическу, маникюр, спортзал...и..т...д. ходите с подругами по кафе, магазинам. Покажите что вы независимая и гордая. Вранье, приползет.
ну де ви набираєтесь цих цінних порад, а потім роздаєте їх направо і наліво?
що це змінить в ситуації автора?
Рекламама
• 04 января 2019
Другий по життю псіх. Перша жінка від нього втекла до іншого. Тепер він і зімною показав своє лице. Хоча я раніше думала, що його перша жінка дура і зажралась. Тепер я її розумію, але вже пізно, я йому дитину родила.
Напевно карма в мене така, що таких чоловіків до мене тягне.
Брыкалка• 04 января 2019
А навіщо ви його пускаєте назад що разу? Не розумію. Навіщо він вам?
Тільки не кажіть, що заради дитини. Дитині від такої родини користі мало.
Ревнивая жена• 04 января 2019
Ответ дляАноним_1447
как бы не каждая баба круглосуточно истерит после боя, не можешь принять решение взрослого мужчины (или затыкаешься или прощаешься) - продолжаешь с каждым годом развивать в себе и детях чувство омерзения друг к другу.
ВсеЧетко• 04 января 2019
Ответ для_ХАТШЕПСУТ_
ну да
и шо с того? чем мы вам поможем?
пишите лучше с анонимом, бо уже не возможно))), почитайте свои темы, Вам чем-то помогли? что ни тема. то либо кричит ’троль’, либо ’чем мы поможем’. Вы о себе на ’мы’?)))
_ХАТШЕПСУТ_• 04 января 2019
Ответ дляВсеЧетко
а вы чем помогли?
ВсеЧетко• 04 января 2019
можно и добрым словом помочь, не? не слышали? Вас, кстати, тоже было дело из депрессии здесь выводили
Рекламама
• 04 января 2019
Ответ дляБрыкалка
Він сам приходить. Я ж замок не міняю і пояснила чому. Приходить і починає жити і говорити, як нівчому не бувало.
Я йому говорила, якщо йдеш, то йди з кінцями.
Ватный Пупс• 04 января 2019
Ответ дляГолубец
Будьте мудрішою, щоб мати змогу назбирати грошей для відходу
До речі, він помагає першій сім’ї ?
Рекламама
• 04 января 2019
Я по житті така терпляча. Можу довго терпіти, а потім , коли доходжу до грані - рублю все і в корінні. Першого терпіла 7 років. А з другим боюсь поставити питання ребром. Але розумію, що можливо це і приведе його до тями і він , або перестане бігати, бо відчує , що мене втратить, або вже піде з кінцями.
Рекламама
• 04 января 2019
Ответ дляВатный Пупс
До речі, він помагає першій сім’ї ?
У нього не було дітей у першому шлюбі
Языката Хвеська• 04 января 2019
Автор,ответ очевиден-с таким человеком жить невозможно,не только вам,прежде всего вашим детям.
Но т.к. вы задаете нам вопрос ’шо робити?’,значит уходить от мужа не готовы.
Живите и терпите....
Рекламама
• 04 января 2019
Ответ дляАноним_1435
У него есть другая и он мучается выбором
Пока нема другої. Бо казав, що якби була, то давно пішов би.
Комфортно йому вдома. Чисто, завжди їсти наготовлено, дітьми я завжди займаюсь . Як та собака, помикається по квартирам голодний , холодний ( бо він жаліє гроші три рази вдень поїсти в кафе) і біжить додоми з піджатим хвостом.
А я ж конячка, вспіваю і на роботу сходити, і на кав´ярню заїхати щодня проконтролювати все , і вдома все зробити. Але сама винувата, привикла про всіх, крім себе думати, бути всім мамочкою. Отже в пожинаю плоди.
Аноним_1435• 04 января 2019
Ответ дляГолубец
Врет.
Иначе Вы б его так не выбешивали.
Оля_с_киркою• 04 января 2019
Ответ дляАноним_1458
Так приползает с завидной регулярностью. Отполз- приполз. Прям йо-йо какое-то
Не гавкаю- но охраняю• 04 января 2019
Автор, ви не дура, просто не можете жити без страждань. Зізнайтеся собі,що без страждань життя пусте і одноманітне. Тож продовжуйте далі. Шкода тільки ваших дітей...
Пополняю_Карму• 04 января 2019
Нафиг его.
Помыкается и приползет.
Тут то вы его своими условтями обложеие и получите все, что вам нужно.
Если нет, то будете сами.
Молодая, свободная, красивая женщина.
Помыкается и приползет.
Если нет, то будете сами.
Молодая, свободная, красивая женщина.
Аноним_1477• 04 января 2019
Я бы поговорила по душам, предложила бы к психологу пойти, рассказала бы честно что на душе.
LarsonPeterson• 04 января 2019
Ответ дляГолубец
Перший чоловік обікрав нашу квартиру, вкравши в дитини ключі.
вот падла, ну а вы то в чем виноваты? в чужом преступлении?