всегдаДаДа• 08 января 2019

Як правильно розбити слово на склади?

Силиконочка• 08 января 2019
Яке?

Аноним_1508• 08 января 2019
Яке
Таня Бес• 08 января 2019
Яке саме?
автор всегдаДаДа • 08 января 2019
Ответ дляСиликоночка
Яке?
Слово трамвай
Женщинас• 08 января 2019
трам-вай
автор всегдаДаДа • 08 января 2019
В розширеному запитанні писала (( чомусь не відображається
КСЕНИЯ 2014• 08 января 2019
Трам-вай

автор всегдаДаДа • 08 января 2019
Ответ дляЖенщинас
трам-вай
Дякую!
В нас було два варіанти
Трам- вай
Або
Тра-мвай
Чи є чітке правило розбирання цього слова на склади, чи суто по логіці і зручності? Дякую)
автор всегдаДаДа • 08 января 2019
Ответ дляКСЕНИЯ 2014
Трам-вай
Дякую)!
Утренняя зорька• 08 января 2019
Ви коли розбиваете, долонь під підборідя кладіть, тоді все просто розбивається.
Меня много• 08 января 2019
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую!
В нас було два варіанти
Трам- вай
Або
Тра-мвай
Коли вимовляєте слово , то видихаєте склад, ніби виштовхуєте його з себе: трам -вай. Так з будь-яким словом:реш-та, сті -на. Для дитини рахувати кількість легко з рукою під підборіддям. Яким звуком склад закінчився, тоді підборіддя вдарилося по руці.
Аноним_1581• 08 января 2019
Підборіддям рахується кількість складів. Зазвичай 2 приголосні, що стоять поруч, розходяться по різних складах. Це стосується і переносу слова в рядках. Щоб голосним було тепліше, нам в першому класі казали))))
Менее Более• 08 января 2019
Подбородок- это для малышей. Сколько в слове гласных, столько и слогов. трАмвАй. 2 склади.
Конфиденциальность• 08 января 2019
Есть правило закрытого и открытого склада. Трам(закрыли) вай
Если есть возможность закрыть слог, то нужно закрывать.
Ав-то-бус
Конфиденциальность• 08 января 2019
Ответ дляМенее Более
Это понятно, автор спрашивает как правильно поделить, куда м поставить в 1 или 2 слог
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 января 2019
Если 2 согласных рядом в слове-то разойдутся по разным слогам.