сектантка• 03 октября 2012

Правильное питание, помогите люди добрые

Девочки миленькие:)) расскажите о правильном питании,читаю читаю,а понять не могу(((  напишите  пожалуйста......что и когда кушать,знаю что жареное,жирное,мучное,сладкое нельзя! Заранее всем благодарна)))
_Tatjana_• 03 октября 2012
Я недавно читала статью о полезных/нужных для человека продуктах.
Список оказался маленький.
Мясо/рыба нежирные все на пару или отварное.
Морепродукты.
Овощи, фрукты
Гречка, рис
Никакой картошки, макарон, хлеба, печенюх, и пр.

Если дома ничего вредного не держать, то и будите как раз питаться как нужно)

chopardsport• 03 октября 2012
почитайте книгт питпние и диеты Монтиньяка, он врач всё описал
evrousa• 03 октября 2012
на сайте смачно юа, естть рубрика зважени та щаслыви,а вней полное меню на недели,которое они дают учасникам,судя по теме передачи,я думаю меню это основано на правильном питании.
Ishtar• 04 октября 2012
по сути кто-то уже отписался, Монтиньяк рулит, а еще ОЧЕНЬ СОВЕТУЮ погуглите: ЕЛЕНА СТОЯНОВА *ПОХУДЕТЬ*, там все РАСПИСАНО!! УДАЧИ
Аноним• 14 октября 2012
Можу допомогти схудати) пропоную лише те шо провірила на собі) перепробувала кучу різних дієт, все що скидала набирала назад щей з добавкою , камінці в жовчовому заробила і панкреатит, полікувалась і зрозуміла що дієти не для мене, сатла шукати шось ефективне і без шкоди для здоровя, із всього запропонованого вибрала одну програму з дієтологом , гарно дуже схудала , почуваюся прекрасно, відчуваю приплив енергії , стала набагато живіша, скинула дуже багато кг) скільки писати небуду так як тут на сайті багато знайомих і не дуже хочеться сказати скільки важила (я так виглядала що сама себе стидалася, ця програмка підходить і для вагітних і для дітей, це зовсім нешкідливо для здоровя, можу Вам реально допомогти) я знаю що опускаються руки і думаєш о очередне шарлатанство але дивишся в зеркало і розумієш шо перепробуєш все аби хоч трошки шось дало, то хочу сказати вам наступне не мучте себе голодом шоб худати треба знати як , і робити це все потрібно з провіреним дієтологом) тому й пропуную вам цю програму, кому потрібна в цьому допомога звертайтеся допоможу)
Аноним• 14 октября 2012
ця прогарама і є правильним харчуванням)
Аноним• 04 декабря 2012
Ответ дляАноним
а мне поможите?????

Аноним• 04 декабря 2012
Ответ дляАноним
а мне поможите?????
можу звичайно але ж у вас нік скритий)