Аноним• 03 октября 2012
Худаю
Вирішила поділитися своєю радістю.В мому маленьку місті відкрилась тренажорка сьогодні пішла 1 раз на заняття з тренером.Коштує 40грн,це дорого чи нормально?Каже відвідувати 2 рази на тиждень,але я могла б навіть 3 рази.Сіла на дієту,але вона лише на 6 днів.
Поділіться будь ласка,за скільки можна скинути 15-20кг і що б порадили мені ще робити?Дякую.
Аноним• 03 октября 2012
20 кг, сброшенные за три месяца, через время вернутся обратно или будут удерживаться путем мучительных диет. Такой вес надо терять за год, тогда можно проститься с ним навсегда.
Аноним• 03 октября 2012
Ответ дляvlad-svs
Не есть после 18,00, придумали себе панацею.
Учитывайте, кто-то ложится спать в 8 часов , кто-то в 1. а кто-то в 2 ночи.
Не есть нужно за 4 часа до сна