БезВзяток• 25 января 2019
Порада brelil colorianne prestige!
Прошу поради! Фарбуюсь вже декілька років brelil colorianne prestige на 6% окиснику. Остання покраска, сивину ( її процентів 10) не зафарбувала. Хто має досвід покраски цією фарбою на 3% окиснику, чи зафарбовує сивину, чи швидко змивається? Дякую.
Даю справку• 25 января 2019
Тоже давно этой краской пользуюсь.Пробовала и 3%-седину закрашивает,но потом очень быстро смывается.С 6% таких проблем никогда не было.Может вам случайно 3% окислитель продали?
БезВзяток
• 25 января 2019
Замовляла тут, то навіть незнаю((((, але вірю в порядність продавців
БезВзяток
• 25 января 2019
Ответ дляПижамаВклеточку
У меня на 3% желтизна вылезает (крашусь в блонд).
Я шатенка, тому мушу каштаном фарбувати ;)