Уравнобешенная• 30 января 2019

КПК 1 і КПК 2, які дози вакцини?

Хто в курсі?
автор Уравнобешенная • 30 января 2019
Питання в тому,що я впевнена,що дитина 11р не має жодної,в картці нема запису.А в школі пишуть на кпк2.

Бармалеина• 30 января 2019
0,5 КПК Приорикс
Бармалеина• 30 января 2019
Ответ дляУравнобешенная
Перша доза за графiком в рiк, друга-в 6 рокiв. Доза одинакова, 0,5
автор Уравнобешенная • 30 января 2019
Однакова і на 1,і на 2?а то я сьогодні дала,сказала що 1,а мала принесла записку ,що кпк 2.хвилююся,чи не нашкодила дитині
Бармалеина• 30 января 2019
Ответ дляУравнобешенная
Однакова доза
автор Уравнобешенная • 30 января 2019
Ответ дляБармалеина
дякую,а то як побачила записку вже після щеплення про КПК2,мало не вмерла
Зам Ам• 30 января 2019
доза однакова 0.5
Любви вам!• 30 января 2019
А ревакцинацию Вам будут делать?
автор Уравнобешенная • 30 января 2019
Ответ дляЛюбви вам!
А ревакцинацию Вам будут делать?
от тепер я не знаю.Якщо теоретично сьогодні вже 2 КПК,то не можна?а якщо 1,ачерез місяць не зроблю,то наскільки захист менший?

koreshk9• 30 января 2019
Ответ дляУравнобешенная
Какой месяц. 5 лет.
автор Уравнобешенная • 30 января 2019
Ну мені сказали,що в її віці (11р)якщо це перша,то ревакцинація через місяць