Добрый день! Нам почти 2 месяца, обнаружила, что в одной груди молока всегда меньше, чем во второй. Пыталась чаще прилаживать, но безуспешно. Потом поняла (малышка долго спала, немного затвердела грудь), что у меня не наполняются молоком боковые и нижние доли одной груди, а только с одной стороны. Можно как то изменить ситуацию, разработать протоки что ли, либо это о особенность такая. Спасибо!
Не рекомендую молочні ріки. Там подають не завжди неправдиву з точки зору фізіології інформацію. Хоча більшість правильної.
в 2 місяці вже зріла лактація, ви не можете відчути чи узнати, де менше молока, а де більше. Фізіологічно у кожної жінки дійсно по-різному і наповнюються і спустошуються протоки. Якщо це не веде до лактостазу, то нічого особливого робити не слід.
Але прикладайте дитину до обох грудей + пробуйте змінювати направлення підборіддя дитин стосовно грудей (куди дивиться підборіддя, звідти більше тяне дитина).
Моя подруга з певних причин прикладала дитину більше до однієї груді, аніж до другої, в результаті в тій, що рідко прикладала, пропало молоко. Так вона однією годувала ще 5 місяців