Два тижні тому показувала результат біофіксації, багато писали що щось не те, мені також не дуже подобалось.
За цей час я їх відмила, причесала і здається, вже значно краще))).
Можливо й даремно критикували роботу майстра.
Фото 1 мої натуральні брови до біофіксації в той самий день.
Фото 2 одразу після біофіксації.
Фото 3 -4 сьогодні.
Фото 2 одразу після біофіксації.
Фото 3 -4 сьогодні.
Результат:
вже голосів:
212 (59.22%)
Вже краще, можна робити, пасує
123 (34.36%)
Погано, не потрібно робити біофіксацію
23 (6.42%)
Свій варіант
дама_из_декрета• 05 февраля 2019
Ответ дляpollyteika
Це натуральні, нічого спеціально не робила, просто раніше багато вискубувала), от ще дитячі, цнотливі).
Нет, сейчас лучше .
Мне вообще на первом фото до биофиксации нравится больше всего.
Ответ дляLvivLady
Ви розумієте абсурд, що ваші брови ширші, ніж ваші очі?!?!
Не розумію, мені подобається, а що є якісь стандарти?)
Ranevskaya• 05 февраля 2019
На первом фото лучше всего было. Не идут Вам такие широкие, возраст сильно прибавляет и лицо грубеет. Лично мне Ваша внешность симпатична и очень нравится прическа.
100pudov• 05 февраля 2019
Ответ длядама_из_декрета
Дамы . брови растут сами . если вы их не доканали . ну как и как ..
Мазать необязательно .
Просто не трогать .
Мазать необязательно .
Просто не трогать .
не выщипываю, а они не хотят расти, еле заметный пушок и всё...
Ромашкинная• 05 февраля 2019
мне больше ваши родные нравятся, то что сейчас, как-то не аккуратно смотрится
МоДнАя_КоШеЧкА• 05 февраля 2019
Половину бровей надо срочно выщипать, закрывать половину лба и веки как бы нависают на глаза. Или вы автор так утеплились?
Не прохожу мимо• 05 февраля 2019
мне 1 фото больше всего нравится, а ля натюрель. Ширина бровей не бросается в глаза, и вообще вы мне без мейкапа милее
Заставляличка• 05 февраля 2019
Ответ дляLvivLady
100%
Ответ дляЗаставляличка
какие-то они непонятные, не пойму, в чем дело, но что-то не то
Думаю, просто не звикли ще до нових тенденцій)
Кондуктор троллейбуса• 05 февраля 2019
Не знаю как там было раньше, но сейчас красивая девушка и красивые брови. Мне понравилось
Ответ дляhrushyk
Перше фото найкраще.З природною Вашою шириною окрім як трішки затонувати олівцем я б більше нічого не робила
Так вони ж зараз не ширші, навпаки вужчі, ніж натуральні, їх посмикали).
Солнечный день• 05 февраля 2019
не понимаю- зачем вы их трогали...у вас и свои нормальные абсолютно были
Ответ дляLvivLady
Для цього існує корекція! Розмір очей ви не змінете, тому брови потрібно підігнати у відповідність до ваших очей. Невже ви не бачите дисонансу??
Не бачу).
Ответ дляБуФФонище
Автор,вы не обижайтесь,но мне тоже кажется что эта девушка права,широковаты брови
Не ображаюсь).
Леди Г• 05 февраля 2019
Ответ дляpollyteika
Вы выставили свои на обсуждение, будьте готовы ко всему
По теме- мне не нравится , ненатурально и непропорциональной
В вашем лице есть привлекательные чернимы, зачем эти гусеницы?
Бабульция• 05 февраля 2019
А ще Вас дуже хочеться вдіти у якийсь яскравий колір - хоча б шалика яскравого.
Волосся шикарне! Лоб високий - брови широкі нормально, можливо ще трохи їх над очима підняти, буквально на 1 міліметр
Ответ дляСолнечный день
З макіяжем засвітлі, якщо підфарбовувати, виглядають негарно.