Два тижні тому показувала результат біофіксації, багато писали що щось не те, мені також не дуже подобалось.
За цей час я їх відмила, причесала і здається, вже значно краще))).
Можливо й даремно критикували роботу майстра.
Фото 1 мої натуральні брови до біофіксації в той самий день.
Фото 2 одразу після біофіксації.
Фото 3 -4 сьогодні.
Фото 2 одразу після біофіксації.
Фото 3 -4 сьогодні.
Результат:
вже голосів:
212 (59.22%)
Вже краще, можна робити, пасує
123 (34.36%)
Погано, не потрібно робити біофіксацію
23 (6.42%)
Свій варіант
Бабульция• 05 февраля 2019
Ответ дляpollyteika
Ні не принципово, от були вужчі рік тому.
Мені всеодно, як сьогодні найбільше подобається.
Тут просто супер! Я б до такого повернулась!
Ms. Доброта• 05 февраля 2019
брови нужно сделать уже...и желательно поднять.ю...возможно подойдет форма ’домиком’
то что у вас сейчас очень старит...тяжелый взгляд...повисшее веко...
Ответ дляПрестидижитатор
Марыно, не умничайте! палитцейка цього не любе)
))) Це моя думка стосовно сабжу)) Нууу не подобаються мені такі ось широчезні брівки...можливо тому, що у мене ці брівки були завжди ідеальної форми)) На фото, що я прокоментувала, найкращий варіант для автора, це беззаперечно як в естетичному, так і в суто візуальному плані.
Ответ дляСегодня на диете
А ещё скажите в посте 95 что у вас за тоналка.
Inglot, якийсь з дозатором, бо там кілька видів, той що дорожчий.
Але він защільний, тому я його міксувала з якимось органічним, навпаки залегким.
Назву не скажу, зараз в дорозі, фірма якась невідома для мене, в Дугласі купувала. Не варто повторювати, просто шкода було їх викидати).
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляЦікавинка
вообще,по вашему стилюповествования,я думала ,что вы альтер эго палитцейки! ну тютя в тютю-как две сестры )))
Ответ дляMs. Доброта
Я постаріла просто, брови тут ні до чого).
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляpollyteika
ой не надо..
вы еще огого! молода й сыльна!
вас йще запрягай и поле на вас пахай!!!!
вы еще огого! молода й сыльна!
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляMasja
Зря))) у меня нет бровей, мне ваши брови прям мечта)
так пудровое напыление?????
Ответ дляПрестидижитатор
Помиляєтесь)) Ви мене мало читали, мабуть
У нас різні політичні та ідеологічні погляди. Причому кардинально, діаметрально різні))
P.S. Авторе, а де Ви мешкаєте, якщо не таємниця?
У нас різні політичні та ідеологічні погляди. Причому кардинально, діаметрально різні)) P.S. Авторе, а де Ви мешкаєте, якщо не таємниця?
Ответ дляЦікавинка
Жах, ви що патріот?)
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляЦікавинка
а вот интересно, а можете провести паралели? вернее парплели-антонимы!
Ответ дляЦікавинка
А Ви як в Одесі: питанням на запитання?)
Просто не знаю, чи варто тоді Вам все про себе розповідати, бо ще з кулеметом прийдете).
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляMasja
Мне б руки в 15 лет поотрывать) выщипывала до нитки, они и так светлые, а то вообще ума не было, они больше не выросли, довыщипывалась до 25 лет. Потом только татуаж. Сейчас вот надо идти заново делать, но такая лень
вы представляете, вы второй человек с такой историей,когда брови ,только в 16, выщипали-и они больше не выросли! у меня растут, як скажени.
а у вас очень деликатная внешность,я видела ваши фото,только на брови не обратила внимание, и делать брови должен такой профи, просто ювелирная работа- чтобы не были, каку буратинЫ.
Ответ дляЦікавинка
Ехх, а я Вас за почуття гумору похвалила(( Не зараховано)) Тернопіль, Луцьк, Рівне?
Халепа)
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляЦікавинка
а вы откуда? по стилю написания -из западной украины!?
Ответ дляMasja
Мені теж є чому у Вас позаздрити
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляpollyteika
Халепа)
и вы тоже-по стиль из западной Украины!
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляpollyteika
Мені теж є чому у Вас позаздрити
ЩО мАСЯ струнка??
Ответ дляПрестидижитатор
У меня брови спрятаны под челку
все хитро) я от природы светлая, блондинка, ресницы белые и брови тоже, но вот такое натворить, повестить на моду, послушать подруг( мозгов если нет то что тут поделать
Вот есть мастер но лень идти. Но надо надо
все хитро) я от природы светлая, блондинка, ресницы белые и брови тоже, но вот такое натворить, повестить на моду, послушать подруг( мозгов если нет то что тут поделать Вот есть мастер но лень идти. Но надо надо
Ответ дляMasja
У меня брови спрятаны под челку
Я собі навіть збривала брови, всеодно ростуть). Думаю, причина не в тому, що Ви їх пересмикали.
Ответ дляПрестидижитатор
А чому відразу Західна Україна? :) Я - криворізька бандерівка ( моя мала батьківщина - Кривий Ріг), що все своє свідоме життя проживає у місті Лева)) До слова, мої родичі в Кривому Розі, Харкові спілкуються такою ж досконалою укр. мовою:)
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляMasja
У меня брови спрятаны под челку
вы блондинка???? а почему не хотите сейчас ею стать??
Престидижитатор• 05 февраля 2019
Ответ дляЦікавинка