Аноним_1556• 05 февраля 2019

Хто ці люди?

Які купляють на аукціонах солодощі чи продукти за копійки, невже не страшно отравитись? І хто ті люди які продають, де беруть кілограми солодощів, які можна продавати нижче собівартості?
Не жена• 05 февраля 2019
О це на кашалоті. Бачила ці об´яви. Теж не розумію такого. Краще кілограм ромашки в магазині купити за ці гроші. Щей на каву вистачить.
Из Хацапетовки• 05 февраля 2019
А що зробиться тим синтетичним цукеркам? Вони не можуть псуватися
Їх страшно навіть свіжими купувати
Деловитая• 05 февраля 2019
Ну, например, растопить, запилить торт
Гага Газу• 05 февраля 2019
Ответ дляДеловитая
Ну, например, растопить, запилить торт
Но есть же всё равно надо
Добро с Кулаками• 06 февраля 2019
не понимаю, как не противно такое покупать, оно даже на вид не очень.
Начальник Анонимов• 06 февраля 2019
А где они их берут?
звездная галактика• 06 февраля 2019
на олх
дешевле. где берут - не знаю