Пусин Кукин• 06 февраля 2019

У кого діти вчаться у Технічному ліцеї біля метро Сирець...

Плануємо після початкової школи (звичайної районної школи) перевести дитину до ліцею. У кого там вчаться діти? Чи складно навчатися, чи великі навантаження з уроками, самі діти навчаються чи займаються з репетиторами? У мене хлопчик. Здібності середнього рівня, трохи лінується і не дуже переживає за оцінки. Зараз ходимо на англійську 2 рази на тиждень, 1 раз на тиждень на українську мову та 1 раз на математику. Але хвилює чи впорається з навчанням у ліцеї... Чи навчаються там діти із середніми знаннями чи лише відмінників беруть?
Олька Модниця• 06 февраля 2019
Щоб були дійсно хороші досягнення в старшій школі - діти повинні вміти навчатись спмостійно, а не в початковій школі ходити до репетиторів. А так ніхто не може спрогнозувати як буде дитина навчатись в середній школі. Пробуйте - не зможете - переведете.
автор Пусин Кукин • 06 февраля 2019
це не щоб репетитори, а додаткові заняття маленької групи дітей з вчителем. Там вони більш детально вивчають шкільний матеріал.
автор Пусин Кукин • 06 февраля 2019
я розумію, що діти є різні, хтось легко засвоює матеріал і уважний на уроці і таким дітям достатньо пояснення на уроці. Але не всі такі. Комусь достатньо одного разу, щоб зрозуміти, а комусь треба і два і три рази пояснити...
Правильно_Валерчик• 06 февраля 2019
Мій син вчився в цьому ліцеї, але вже 5 років як закінчив.
Тоді там було, що після 9-го классу у 10 класси ділили по напрвленням. А до цього у всіх була однакова программа. З 10-го були математичний класс, фізмат та єкономічний. Мій вчився у фізматі.
Нічого складного в навчанні нема. Якщо Ваша дитина технарь, то справиться, якщо гуманітарій буде складніше, бо ліцей оріентований на математично-технічні спеціальності, і їм приділяеться більше уваги.
Ми прийшли туди зі звичайної районної школи, без репетиторів. І там навчались без репетиторів і нормально здав ЗНО.
Не знаю, що там зараз з викладачами, може змінились. Була дуже вильна завуч, викладала математику, та вона точно вже не працює.
Навчатись моєму синові дуже подобалось, і коллектив, і вчителя, і взагалі відношення.
автор Пусин Кукин • 06 февраля 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дякую за відповідь! Мій чоловік теж там вчився, але пройшло вже багато років, звичайно, тому і хоче, щоб син там вчився . Я хочу, щоб йому було цікаво вчитись, тому що у нашій теперішній школі старша школа слабенька і багато дітей після 4 класу йдуть у ліцеї та гімназії і боюся, що мій у старших класах взагалі ’з´їде’ у навчанні. Звичайно, є діти, які будуть вчитися гарно у будь-якій школі, але це не наш варіант.
Правильно_Валерчик• 06 февраля 2019
Ответ дляПусин Кукин
Мій теж такий середнячок, зірки з неба не хапав.
Переводіть, там уж точно краще, ніж в районній школі. Я правда не знаю, з якого там зараз класу набирають, бо коли мій йшов, було тільки з 6-го.
І мені, і йому навчатись подобалось в ліцеї. Якщо не потягне технічний класс, можна буде у 10 піти в економічний (туди йдуть скоріш гуманітарії). Бо перед 10 классом у них свій внутрішній екзамен, хто який напрямок потягне.
автор Пусин Кукин • 06 февраля 2019
дякую! Наскільки мені відомо, беруть з 5 класу, але ми плануємо навесні туди підійти і все точно дізнатися.
Путающаяся• 06 февраля 2019
Ответ дляПусин Кукин
Да берут с 5 класса. Там два класса . Мы учились там. В этом году ушли. Ребенку нравилось. Взнос был 2500. Ежемесячно 500 в фонд лицея. Через кассу. Куча бесплатных кружков.
Путающаяся• 06 февраля 2019
Один математический. Второй гуманитарный.
Стриптизерка• 06 февраля 2019
у мене старший закінчив у 2017 році. Тоді було все супер, але наприкінці його 11 класу багато хороших вчителів пішло. Я також мучаюсь, бо молодший зараз у 4-му класі і була переконана, що також піде, але переговоривши з багатьма (і батьками, і вчителями), розумію що не підемо, не варте воно того, технічний напрямок там ’похоронили’ повністю (пішла вчитель математики одна з найкращих, вчитель хімії, як виявилось і вчитель фізики пішла) :(( з української лише одна з достойних вчителів і вона працює лише зі старшими класами. Англійська була така собі, син завжди додатково займався на курсах. Найгірше, що нинішні діти не хочуть вчитись, в телефонах будь який момент.
З плюсів - там уроки парами , менше підручників носити, менше предметів на ДЗ на день.
Минулої весни вступний внесок озвучили 6000грн, щомісяця 800грн. Як на мене такі гроші лише за те, що я спокійна що дитина 100% прийшла до ліцею і не вийде раніше, ніж це дозволено (у них зручна система турникетів з інформуванням батьків по смс стоїть), ну не знаю. 2 роки тому я з захопленням розказувала про ліцей і всім радила і планувала молодшого віддавати. Тепер я б сказала швидше ’ні’, ніж ’так’
автор Пусин Кукин • 06 февраля 2019
дякую! Та чи є якась альтернатива тоді....
Стриптизерка• 06 февраля 2019
Ответ дляПусин Кукин
для мене проблема возити (а біля ліцею ми живемо в 2хв) :( в нашому випадку залишу в теперішній школі ще на рік, подивимось як вони реалізують навчання по програмі ’Інтелект’ в середній школі (ми пілотний клас по цій програмі).
Я б розглядала Політехнічний ліцей (одни з двох), або мат.клас в Лідері, або 208 ліцей. але все це недосяжно поки через неможливість возити :(
175см55кг19лет (она)• 06 февраля 2019
Ответ дляСтриптизерка
Я с вами полностью согласна и подписываюсь под каждым словом.
Многие учителя поуходили на пенсию. И если в 5 классе их еще контролируют по заданиям и учебе, то в старшей школе - если хочеш учиться, то учишся. Не хочеш - ну и ладно.
С английским действительно проблема. Хороший учитель один в декрете, неплохой сейчас на старших классах, и совсем никакущая только вышла из декрета. На английский мы ходим дополнительно, младшей чтобы не теряла уровень, старшая готовиться к ЗНО.
Уроки сейчас практически все не парами. В 5 классе у нас в этом году 1 пара за неделю, все остальное вразброс, в 11 две пары в неделю. В 11 классе носим 7 книг, плюс всякие ЗНОшние - рюкзак не приподъемный.
Из плюсов - сделали хорошую столовку, лицей технически оснащен, они могут делать презентации, показывать их в классе на мультимедийной доске с ноутбука. У каждого есть свой шкафчик в раздевалке, система пропускная - посторонний не зайдет и ребенок выйдет не раньше времени указанного в заявлении. Причем можно указать, идет ребенок сам или отдавать только в руки родителям. Хорошая продленка у младших класов, учитель продленки Людмила Петровна организовывает детей, они у погулять успевают на улице, и уроки сделать. Есть много кружков после уроков - вокал(с хорошо оборудованной студией), рисование, танцы, спортивное ориентирование и еще там что-то было, не все помню.

Но еще из своего опыта я могу вам сказать, что школы в нашем районе с 5 класса тоже не вариант. Среднюю школу практически похоронили. ни в одной школе по району нет нормальной учебы.
175см55кг19лет (она)• 06 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
В этом году набрали три 5-х класса.
Путающаяся• 06 февраля 2019
Ответ для175см55кг19лет (она)
В этом году набрали три 5-х класса.
Ого. Набрали оборотов. Ну мы с ребенком все равно собираемся покидать страну.