Бесбардак• 16 февраля 2019

Ніщо не трапляється двічі

Хто дивився, чому Рита кинула Аллу? Вона ж поїхала потім за тим солдатом?
Катька Пушкарева• 16 февраля 2019
Ответ дляАнка-пулемётчица
Вы тоже в этой сфере работаете? )
Да, я работаю в кино. Очень хочется поработать с Байрак, но, к сожалению, пока не получилось.

Брыкалка• 16 февраля 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Ничего, надежда умирает последней ) Удачи Вам!
Катька Пушкарева• 16 февраля 2019
Ответ дляАнка-пулемётчица
Благодарю. И Вам удачи и прекрасного вечера
автор Бесбардак • 16 февраля 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
А в яких проектах ви брали чи берете участь?
Путающаяся• 16 февраля 2019
Ответ дляСлепок стопы
У Раї,шлюб з батьком Вісама і донька від нього,а Алла це донька Ільї Калініна,яку вона кинула на вокзалі,яка виховувала ст в інтернаті разом з Машою (донька Каті Богданович,що загинула)
то що получаеться Огнев буде зустрічатись зі своєю донькою. я щось щ
запуталась
Путающаяся• 16 февраля 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
ой Байрак взагалі крута. мені вона імпонує і як жінка і як режисер.
автор Бесбардак • 16 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
А мені не подобається ще з часу ’давай одружимось’
автор Бесбардак • 16 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
запуталась
Там важко не заплутатися))). То не його дочка,.Катя була вагітна, коли приїхала в частину
Катька Пушкарева• 16 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
Обожаю ее. Она и как человек очень классная.

Путающаяся• 16 февраля 2019
Ответ дляБесбардак
ага. то він влюбився в доньку Каті. все ясно. дякую. а він знає що вона її донька?
автор Бесбардак • 16 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
Ніби не знає
Аль_де_Барановна• 17 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
Знает, ему Ирина сказала, с которой он в молодости шуры-муры крутил