Скользкая• 21 октября 2013
Що Ви можете сказати про зимові дитячі курточки Bilemi на холофайбері?
Скользкая
• 21 октября 2013
Ответ дляМама Чели
Теплые, но тяжелые и неповоротливые
А на вигляд вроді тоненька показує
, чи вони тонкі, але важкі?
Шиворот Навыворот• 21 октября 2013
г..но повне, важка і некомфортна. я брала малій кіко на холофайьері, так вжитті більше не буду... не повторює рухів дитини.
минулої зими купила Рейму на знижці на пуху - довольна як слон!
тобто я не рекламую брати ленне чи рейму, просто раджу брати курточку на пуху.
Скользкая
• 21 октября 2013
Ответ дляТатьяна_U
По сравнению с термо и мембраной тяжелее (но имхо кико еще тяжелее), крой хуже, но эти минусы не критичны, у меня сын 1 сезон носил, нам нравилось, не замерзал ни разу, хотя когда покупала боялась, т.к. отзывов было мало.
Ви брали схожу як на фото - я переживаю, чи не замерзне.
Скользкая
• 21 октября 2013
Ответ дляповаренок
Классные, если не подделка. У нас было пальтишко. Просто супер! Лёгкое, тёплое. Носилось двумя детками 4 сезона и осталось, как новое. Но видела в классе у дочки на вешалке висело похожее. Но ткань совсем другая и тяжелее оно.
А як я по фото можу знати чи це не підробка
, що попросити сфотографувати крупним планом?
Ответ дляСкользкая
У мене хлопчик
Я не думаю, що поже бути підробка, це не така вже відома та дорога марка, щоб підробляти. Можуть бути моделі різних сезонів.
А ви пошукайте ще оголошення з такими моделями, порівняйте.