Жынси_на_флиси• 23 февраля 2019

Как превращаются в гетто новые жилые районы, или человейники.

Мне попался на глаза ролик Варламова про пригород Питера. Очень познавательно о том, что ждёт застройку бетонными коробками без создания инфраструктуры.
Не говорите, мол, что это только у соседей так. У нас те же самые проблемы. И наши муравейники ждёт такая же маргинализация со временем.

автор Жынси_на_флиси • 25 февраля 2019
Ответ дляБорец за справедливость
Соціальна сфера й дороги - це проблема всього міста і всієї країни. Не може бути масиву без жодної школи чи садка. І в таких районах школи й садки якраз нові, просторі, з басейном, комп´ютерними класами. Так, переповнені, але умови все одно кращі, ніж у старих районах Києва, де в садочках смердить прогнилою каналізацією і дитячі майданчики обдерті наче після війни. Переїхала з такого малозаселеного району в район 25-поверхових монстрів. Дуже задоволена, і ніхто навколо не скаржиться. Закони ринку працюють, попри популізм таких публікацій, і в таких районах, де багато потенційних клієнтів, швидко розвивається сфера послуг - медичні клініки, спортивні клуби, корекційні педагоги, мережі магазинів.
А вы думаете, что Украина только из одного Киева состоит?

Борец за справедливость• 26 февраля 2019
Ответ дляЖынси_на_флиси
ой та в будь-якому місті нове житло є нове житло. Район, у якому квартири розпродані, а не роздані в радянські часи, передбачає зовсім інший контингент мешканців. Ну а ви далі співчувайте мешканцям ’гетто’. Смішно просто.