Рябушка Ку• 24 февраля 2019

Як поступити в цій ситуації?

Якщо б Вам батьки нічого в житті не дали,а дали все брату.Ходили по пятах ,нили щоб я виписалась з квартири.Добилися.Квартира брату.+фінансово йому допомагали постійно.Батьків не стало.На памятник ми з ним скинулися,на заливку на могилі також майстрів найняли.Тепер ще щось там треба підправити знову хоче наполовину.Все йому а ,як могилу зробити то наполовину?В чоловіка також батьків немає ,він сказав що більше ні гроша не дасть .Тому що своїм батькам також планує поставити памятник.І що кому все дісталося той і має це робити.А якщо поділили порівну дітей то і потім діти вскладчтну роблять памятник.Брат хитрий і підлий.Як згадаю як вони з мамою бігали щоб мене виписати з квартири,плакати хочеться .Грошей не дам ,тому що дійсно лишніх не маємо.Двоє дітей вчаться ,потрібно оплачувати університет.Я понана дочка?Як поступили б Ви?
Аноним_1525• 24 февраля 2019
робіть як Вам зручніше, Ви вже не дочка, батькам все одно, що у них там на могилці, цей догляд ми робимо для себе.
Чай не пью, только кофе• 24 февраля 2019
Объясните брату,что вы сделали всё,что родители от вас хотели.Теперь родителей нет и они вас точно не осудят,а эмоции брата,это его проблемы.Даже ничего не объясняете по поводу фин.части,есть такие люди,которые не способны слышать.
Каркуша Клара• 24 февраля 2019
Я абсолютно підтримую вас. Ви вже достатньо допомогли братові зробити для покійних батьків ( пам´ятник і всі роботи біля нього), тому совість гризти вас не буде. Я дотримуюсь правила в цьому житті - родичів люблю на відстані, що вам і раджу.
Надежда наш компас• 24 февраля 2019
Ви дуже терпляча
автор Рябушка Ку • 24 февраля 2019
Ответ дляНадежда наш компас
Ви дуже терпляча
Це останні краплі думаю.Просто бачу що мене тримають за лоха і дойну корову.Наглість не має межі.
Аноним_1434• 24 февраля 2019
Я бы сказала,что меня все устраивает,хочет еще что-то делать,пусть делает за свой счет.