Без Баяна• 25 февраля 2019
Юристы или знающие помогите! Орган опеки и попечительства
Добрый вечер. Помогите найти образец завления в опеку об установлении места проживания детей. С мужем договориться не можем.
Аноним_1580• 25 февраля 2019
Насколько я знаю, оно вообще в вольной форме пишется. позвоните в свой орган опеки, они вам объяснят.
ИМХОля• 25 февраля 2019
Йдіть до місцевої служби у справах дітей (у більшості випадків це і є сердце органу опіки та піклування). Там вам повинні допомогти. Але вони (з мого досвіду) допомагають домовитись про години побачення, а місце проживання встановлено судом під час розлучення