Я Вас не боюсь• 02 марта 2019
Все равно Порошенко
Очень много недовольных. Очень. Но поступил он умно, у нас самые голосующие кто? Пенсионеры. Много на минималке. И эта выплата в 4200 обеспечит ему победу. И никакие вбросы, часто справедливые, не помогут. Очень активная компания против него, и профессиональная, но эти 4200 все равно победят.
Juli-JuliA25• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Зменшення впливу рос.пропаганди
Краще було б зменшення власного розкрадання з армії і бюджету
Проти Порошека голосуватиму, буду за того, хто буде його опонентом. Я, як і більшість, повірила йому минулого разу, дуже помилилась, дуже. Вже писала, що готова терпіти економічні складнощі, навіть ці катастрофічні тарифи. Але, він не виконав одну із своїх головних обіцянок - не зробив нічого, щоб побороти корупцію, нічого. Вона стала цвісти ще більше. Країна купається в лайні, корупції, крадіжках та брехні. А цей чоколадовий пан на чолі цієї вакханалії.
Розумію якого типу правління наша країна, але, його партія вирішує в раді (пишу з малої, бо з великої - рука не підіймається) мало не все. Було б бажання, за ці роки можна було наклепати купу дієвих законопроектів, а головне - втілити їх та контролювати. Саме на це я сподівалась, голосуючи за П. Але, він не тільки не зробив нічого, щоб побороти корупцію, навіть ледь помітних паростків цієї боротьби не помічаю, - а все тільки поширилось, брехливих злодюг тільки побільшало, апетити в них скажені....
З моєї родини ніхто не проголосує за нього, ніхто.
Ответ дляЛюдмилаВикт
Цікаво, а люди справді вірять, що якщо підлизатися до путіна за будь-яку ціну, то для України настане мир і райське життя?
Принаймі , хочуть, бажано, за 1 день
Як і безкоштовну медицину і таку ж освіту на рівні Кембріджа
Як і пенсії по 100500 грн., при цьому не сплачуючи податків.....
Ответ дляslaviana
Порошенко не будет на втором сроке. Даже во второй тур не пройдет. Так всех достало, что люди пойдут голосовать. Даже те, кто раньше не голосовал. Вижу по своему окружению. Подождем, не долго осталось.
Однозначно будет ((((((
Сейчас это уже совершенно очевидно, по многим признакам. В том числе и по его недопустимому поведению... сразу по результатам первого тура или после второго, не знаю. Но точно будет, вот увидите......
Ответ дляviter33
А я - якраз навпаки. через Томос.
Нарешті відновлена історична справедливість (повернення самостійності укр.церкві, що була вкрадена росією 350 років тому).
350 років і лише Порошенко це зміг зробити!!
Зрозумійте це інший тип людей. Їм не потрібна українська церква, українська мова, мені здається вони генетично просто не українці. На сході виморили голодом наших людей і завезли від сусідів мишебратьєв.
Вони ніколи не оцінять ..,,
Ответ дляJuli-JuliA25
У вас есть факты что за 5 лет в процентном отношении с бюджета начали воровать больше? Только благодаря прозорро много закупок стали дешевле, благодаря децентрализации меньше бюджетных денег ходит по кругу а больше остаётся сразу на месте и соответственно меньше шансов разворовать в процессе перемещения налогов.
Армия с нуля, можно сказать даже с минуса встала на ноги на высокий уровень - думаете это было бы возможно если все было б так как вы говорите?
Ответ дляЛілія М
А я буду голосовать за Порошенко. Альтернативы нет. Кто? Зеленский? это просто смешно. Юля - уже была, видели ее в качестве премьера, новые лица хорошо обещают, но КАК они все это будут делать - никто не знает. Не хочется после выборов кого-то нового откатываться лет на 5 назад.
Ну так и Порошенко был премьером. Причем при Яныке, гг. И за 5 лет уже наворотил такого, что еще пол века расхлебывать, но вам же это не аргумент
Ответ дляviter33
А я - якраз навпаки. через Томос.
І що? Вам чи вашим дітям, батькам, від цього краще стало жити??? Рівень життя в суспільстві виріс??? Піаритись лише вміє.
Ответ дляviter33
Ви хоч трохи гумор сприймайте!!!!
У мене хороший дохід, такий був і при Януковичу, не від през.залежить.
І я вдячний Порошенку , що в країні біль-менш спокійно і розумію, куди ми йдемо !!
Очень спокойно.
Последние волнения даже в теме про Зайцеву этому бесспорное доказательство.
Даже стоя на тротуаре у людей есть шанс погибнуть просто так.
Волшебная лампа• 02 марта 2019
Ответ дляvdfs
Кстати, одесситы - как вам новая трасса Одесса-Рени?) 290 км дороги новой. Когда в области строили больше дорог такого уровня?
так я в рени не езжу
мне хватает раздолбанных дорог и тротуаров в Одессе, а также строительства уже прям в море
i.ne.govori• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Коли Порошенко виграє вибори )))))
А якщо без жартів - я думаю, років за 10.
Уже выигрывал. Стало хуже. Если Вам человек делает хуже, не держит слова, обманывает, Вы будете продолжать его защищать и поддерживать? Вы мазохист?
Galene0510• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
А я - якраз навпаки. через Томос.
Церковь Христова, она не украинская и не российская.
Galene0510• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
А я - якраз навпаки. через Томос.
читайте ст. 35 Конституции
Волшебная лампа• 02 марта 2019
Ответ дляGalene0510
ну господин не отличает церковь от Бога
Ответ дляvdfs
Ну так это было в его программе и со своей командой начал реформу укравтодора и эта трасса - только начало реформы
Получается, что в падении уровня жизни он ни при чем, а дорога в Одессе его заслуга?
Не вяжется.
Мне хватает того, что он наврал три короба и не выполнил обещаний.
Как можно верить человеку, который врёт? Доверие нужно заслужить
Не вяжется.
Ответ дляfriggina
Це не пов’язані одне з одним речі
Але здатність відновити історичну справедливість через 350 років, не дивлячись на шалений опір - викликає глибоку повагу !!!!
Juli-JuliA25• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Він не розкрадав.
А там нехай слідство розбирається
Порохобот сказав що не крав, значить не крав
сколько тебе платят, в каждой теме отписываешся за шапкосдирателя?