Бутербродница• 02 марта 2019

сориентируйте по цене оригинала. Dolce&Gabana the only one

просят привезти, если цена хорошая,
вот какая может быть цена хопошей?
В дьютике смотреть или в маг-не с минусайией ПДВ, будем в Англии. Может кто / что подскажет. Спасибо
Тульский пряник• 02 марта 2019
В Украине закупочная цена оригинального тестера - 990 грн

автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляТульский пряник
меня тестер не интересует, просят в торг.сети посмотеть
Ірина Вон• 02 марта 2019
Дивіться по магазинах. Ось в цьому магазині зараз скидка.
https://www.debenhams.com/search/the+only+one/beau...
Ірина Вон• 02 марта 2019
Вам буде простіше купити в дюті фрі по дорозі назад. Як будете назад летіти подивіться яка ціна буде в дюті фрі через інтернет.
https://uk.worlddutyfree.com/ukm_en/dolce-gabanna-...
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
Ви не в курсі як англійці вeртають ПДВ нерещиденту на митниці чи маг-н відмінусує зразу на кассі
Ірина Вон• 02 марта 2019
Ответ дляБутербродница
Магазин нічого не відмінусує. Це Вам потрібно зберегти чек, а тоді в Україні після того як забрали чемодан не виходячи з зони отримання багажу ідете і заповнюєте декларацію і тоді Вам десь, колись, хтось поверне пдв.
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
я в гатвіку зповняла бланки на поверння ПДВ у митника, чому в Украіні,? минулого разу там все прийняли, просто морочно ці чеки офрормляти в тог. мережі... ще наявність треба минютнику показати, думала може, що змінилося за пів.року.
Просто в дьютіку не бачу 50мл, а в деберхамі є...
Ірина Вон• 02 марта 2019
Ответ дляБутербродница
Також в boots є ці духи, але знижки немає.
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
якщо англіці повернуть пдв то 60ф-20%=48ф за 50мл.
Звичайно, що 73ф за 100мл однозначно не погана пропозиція, але мене просять саме 50мл, а в дьютіку лише по 100мл.

автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
в деберхам нижча ціна на 50мл. буду питати чи роблять чек на повернення ПДВ, маркспенсер оформояє ці чеки для митниці
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
у Києві, однозначно дорожче в брокарді
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Дякую за до допомогу.
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
ось так вийшло
Ірина Вон• 02 марта 2019
Будь ласка.
автор Бутербродница • 02 марта 2019
Ответ дляІрина Вон
Будь ласка.
а кадуть Украіна бідна крвюаіна, зате ціна на розкіш у нас не мала