Видна міленіалка• 2 часа назад

Проблеми з запахом

Я здаю свою квартиру молодій парі, яка живе там із кішкою. Кішка була погоджена мною ще до заселення і прописана в договорі. Орендарі платять вчасно, у квартирі загалом чисто, але нещодавно, коли я зайшла, відчула неприємний запах, схожий на запах котячої сечі.
Я сказала їм, що якщо за кілька днів запах не зміниться, то будемо прощатися. Вони відповіли, що прибирають за кішкою одразу й намагаються боротися із запахом.
У відповідь дівчина нагадала мені, що сама квартира ще до їхнього заселення мала неприємний затхлий запах. Вона каже, що коли заселялася, навіть купувала нейтралізатор запахів і обробляла ним стіни. Також у ванній погана вентиляція, через що там постійно може бути неприємний запах. Ще на квартирі були таракани, як вони заїхали і орендарка каже, що навіть майстер, який приходив їх травити, теж звертав увагу на затхлий запах у квартирі, коли ще не було кота.

Крім того, зараз я помітила, що відходить плінтус, а вона сказала, що він таким був ще до них, і запитала, чому я цього не бачила раніше. У квартирі й до них були інші недоліки: маленька шафа, непридатний матрац, проблеми з електрикою, через які вибивав лічильник. Квартира перед ними близько двох місяців стояла порожня.
Ще орендарка стверджує, що за 17 тисяч гривень можна знайти набагато краще житло з урахуванням усіх недоліків цієї квартири, і що якби я не була готова до запахів від тварини, то не варто було погоджуватися на орендарів із кішкою.

Ви б їх виселили?
Жирафовое варьенье• 2 часа назад
Скільки ще буде тем?

Сирожено_пирожено• 2 часа назад
Они и сами уедут.
Безпринципова• 2 часа назад
Старый вонючий бабушатник за 17 тыс грн? Капец. Я за 18 снимаю с ремонтом.
Полтавська галушка• 2 часа назад
17 к...и такое г..но
Чемна панночка• 2 часа назад
За 17 000 з купою нюансів по квартирі ви ще придовбуєтесь за щось?
Жирафовое варьенье• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Згодна.
За кота треба щоб автор доплатила, не всі коти в таких умовах хочуть жити
Полтавська галушка• 2 часа назад
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3869358?utm...
рукиЖимолости• 2 часа назад
И будет опять пустовать. Вам 17 тысяч лишние мне кажется.
Творческий типаж• 1 час назад
В нашем городе, ещё два года назад, не брали в такси, с собакой. Сейчас берут всех, ещё и очередь таксистов за клиентами.
То же самое и с квартирами.