Просто Филя• 03 марта 2019

ревність

Злюки зміюки мимо..

Що робити зі своєю ревністю? Як перестати ревнувати?
Спілкуюся з хлопцем мені 24 йому 26
4 міс разом в мене двоє дітей ( про чоловіка не питайте не про це розмова) з дітьми я не знайомила бо рахую що ше не час

Я до ужасна ревную ((ось сьогодні він зібрався пішов з хлопцями куди не знаю сказав що сьогодні вже не подзвонить а в мене різні думки що він десь там щось з кимось іншим їм сама себе йому це не показую що ревную
Що це не розумію?невпевненість в собі чи що?
Смурфик• 03 марта 2019
Это обоснованые опасения.
Странные отношения у вас. Несерьезные

Нафаня Маня• 03 марта 2019
Это он повод дал так ему не доверять.
Аноним_1289• 03 марта 2019
автор, не перекладайте на укр.м гуглом, бо повно стилістичних помилок , Дідусь Гугл поганл вчиуся у школі , з лінгвістикою має проблеми.
Аноним_1289• 03 марта 2019
маєте проблеми саме Ви. До чого Вам такі стосунки?
Уси-пуськи• 03 марта 2019
Не смешите, он с вами развлекается, а про детей узнает так вообще
автор Просто Филя • 03 марта 2019
Ответ дляАноним_1289
Телефон виправляє ((
автор Просто Филя • 03 марта 2019
Ответ дляУси-пуськи
Він знає про дітей постійно подарунки їм передає просто ще не час їх знайомити
Не хочу дітям психіку портити бо ще не впевнена що далі буде
автор Просто Филя • 03 марта 2019
Ответ дляАноним_1289
Скільки вже хотіла розійтися але щось мені дає (( привикла дуже ((
СКИБИДЫШь• 03 марта 2019
Срочно родить еще одного, от него

СережкинаЯ• 03 марта 2019
Це ваші внутрішні комплекси і невпевненість, з таким настроєм стосунки не побудуєте
автор Просто Филя • 03 марта 2019
Ответ дляСКИБИДЫШь
Срочно родить еще одного, от него
Не меліть дурниць
Дітей я зовсім не планую
СережкинаЯ• 03 марта 2019
Ответ дляСмурфик
Это обоснованые опасения.
Странные отношения у вас. Несерьезные
В чому несерйозність? Якщо є стосунки, то вже нікуди піти не можна?
Аноним_1289• 03 марта 2019
Ответ дляПросто Филя
Телефон виправляє ((
стилістику? пюрозумний же у Вас тел-н
хоча Ваші ревнощі(є таке слово в укр.словнику)це недосконалість саме Вашоі´ самооцінки, Ви насамперед не довіряєие собі. Це зовсім не від скаженого кохання до партнера
Планшетница• 03 марта 2019
24 ... двое детей.. капец
автор Просто Филя • 03 марта 2019
Ответ дляПланшетница
24 ... двое детей.. капец
Що капец??
Не обижаюсь• 03 марта 2019
Ответ дляСКИБИДЫШь
Срочно родить еще одного, от него
Двоих, как минимум
неДоЖиру• 03 марта 2019
Ответ дляПросто Филя
За 4 міс
Дуррю з голови викиньие
Аноним_1580• 03 марта 2019
Ответ дляПросто Филя
Не меліть дурниць
Дітей я зовсім не планую
А чего ? До 24 лет, успели уже двоих родить, наверное муж был шикарный.
автор Просто Филя • 03 марта 2019
Ответ дляАноним_1580
За чоловіка я нічого поганого не можу сказати
Почнемо з того що його не має вже на цьому світі ...

Аноним_1464• 03 марта 2019
Я тоже хотела сказать что в 24 двое детей и вдова, это как то слишком. Вы ж отдаете сами себе отчёт, что Вы как невеста очень обременены, а он мальчик молодой и хочет погулять. Просто трезво посмотрите на себя.
Аноним_1464• 03 марта 2019
Лапонька, да это неуверенность в себе. Было б тебе 30, две детей и бизнес, тебе б похер было б с кем и где твой мачо Мэн. Как то так)