В інеті їх таак багато, а я лише вивела закваску ржану, поки що пекла лише "Дарницький", може у вас є на заквасці улюблені рецепти хлібчика?
Дякую
Умничка-помощничка• 03 марта 2019
Выпечка хлеба и не только
Много пекла по ее рецептам. Там целый раздел по закваске
ДА да да• 03 марта 2019
Такий майже завжди виходить, важко зіпсувати, тільки в мене він більш «любительський», тобто без патоки. Житнє борошно цільнозернове не завжди можна знайти, часто печу на житньому обдираному, воно частіше в супермаркетах зустрічається.
Умничка-помощничка• 03 марта 2019
Ответ дляДА да да
Сделайте инвертный сироп и используйте вместо патоки
ДА да да• 03 марта 2019
Ответ дляУмничка-помощничка
Можна, але я ніколи не розуміла, чому Кузя в мультику «Домовичок Кузя» завжди називав бородинський хліб солоденький, рідко його купували батьки, поки не спекла сама. Він і без патоки дуже солодкий, якщо правильно заварювати солод і ще ж цукор там є в рецепті. З патокою буде занадто, як на мене.
Умничка-помощничка• 03 марта 2019
Еще очень вкусный хлеб у этой девочки. Он, правда с дрожжами, но корочка и мякиш