Может кто-то делал недавно? Ребёнку недели через три надо сделать прививку, в частных нет, говорят искать в гос.
Без Баяна• 11 марта 2019
Перевірити кількість вакцин у вашій області можна у таблиці (). Якщо у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини. Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області: .
Аноним_1521• 12 марта 2019
Ответ дляЮльчик 25
Да я уже несколько гос обзвонила, тоже нету
Скажу вам по секрету- положила 200 грн- нашли Приорикс