Злюка-закусюка• 12 марта 2019
Кроссы и кеды Гесс нормальные?
Кто покупал, отзовитесь. Смущает эко-кожа. В них ногам уютно? Не преют? Тяжелые?
Укуси меня• 12 марта 2019
В мене Гесс, підошва важка, шнурки перетерлися, а на заміну ніяк не знайду, колір специфічний. Ну, такоє. Вони гарні, тіпа, але Нью Беленс більш практичні.
Муууумие• 12 марта 2019
В мене з екошкірою проблем не було. Чудово носилася. Але гумова підошва почала відклеюватися. Занесла в ремонт - заклеяли. Одягнула, присіла і знов відклеялись. То бренд не довговічного взуття. Гарне, стильне але на сезон.Вони і досить дешеві в порівнянні з хорошими взуттєвими брендами.