ЗаведУющая• 30 марта 2019
Що подарувати новонародженій дівчинці?
В брата народилась дочка, скоро їду до них в гості. От думаю, що привезти. Стільки товарів для малюків, я в шоці)
Аноним_1478• 30 марта 2019
Гроші.
Або спитайте що потрібно.
Мені брат з невісткою подарували дитячу косметику Чіко. + Гроші
Або спитайте що потрібно.
Аноним_1575• 30 марта 2019
Гроші, пральний порошок дитячий дорогий. Підгузки японські, текстильні пелюшки-непромокайки.
Выкупаная• 30 марта 2019
По своєму досвіду скажу так, гроші можуть розійтися і не на дитину. Але якщо щось купите не дешеве, то може що вже таке є. Я на сьогодні зрозуміла одне, даруєте щось від душі і серця чисто символічно (косметика для ванни, іграшки для ванни, коврик у ванну ІКЕА чи якийсь інший , посуд дитячий, - решта гроші (якщо ви маєте таку можливість).
Выкупаная• 30 марта 2019
Але якщо нормальні відносини з родичами, озвучуєте свої можливості у розмові і купуєте самі за їх потребами))) Безпрограшний варіант)))