Аноним• 06 октября 2012

Ванільна паличка. Що з нею робити і як?

передали мені ванільну паличку, дівчата, підкажіть будь-ласка, як з неї зробити ваніль, і взагалі куди її давати, і що з нею робити?
Дякую.
Apassionata• 06 октября 2012
Измельчить и смешать с сахаром
Сварить с молоком (если готовите молочный десерт или кашу, например)
Сделать инфуз, например, на масле жожоба, миндаля
Измельчить и в саше (полотняный мешочек). На полки с постельным бельём или мужу в машину. Можно и не измельчать

Miafka• 06 октября 2012
ваниль внутри, маленькие черные семечки. Их и используют. Качественная палочка - мягкая, маслянистая, разрезать ее можно без проблем. С засохшей придется повозиться.
автор Аноним • 06 октября 2012
Ответ дляMiafka
та ні, вона якраз масляна, а у чому її переирати? я нічого такого немаю... думала у кофемолці?
Apassionata• 06 октября 2012
Ответ дляameli25
Не треба у млинку! Розріжте вздовж та ножем вишкребіть ’начинку’
автор Аноним • 06 октября 2012
Ответ дляApassionata
а потім?
Apassionata• 06 октября 2012
Ответ дляameli25
а потім?
Додавати до кондитерських виробів, до десертів і т.і.
Можете смішати з цукром, отримаєте ванільний цукор (але для цього можно просто порізати стручок на декілька частинок и покласти в банку з цукром на кілька днів. Потім ваніль видалити)