Обсуждение
Ответ дляНаталья-Реся
Вы лично не можете быть уверены ни в чём, что выходит за рамки Вашего личного влияния, тем более говорить за ЗЕ, за которым много кто стоит. Люди, нами манипулируют, много и профессионально. Запомните эти выборы, больше таких демократичных не будет. Россия никогда не оставит нас в покое, что бы мы там себе не придумывали.
Дальше будет много интересного.
Не могу конечно. Но думаю что не получится уже изменить курс страны. После войны это просто не реально
Ответ дляБензопирен
Удалено администрацией...
[cit Правильно Зе сказал -курс страны выбирает не президент ,а народ. Кто я такой что бы его менять.
а еще он сказал, что на Донбассе повстанцы. Какой ’мудрый, опытный’ политик, ратует за территориальную целостность.
Не услышали,
Ответ дляMetelitsa
Не услышали,
Я слышала и от пороха много шедевров .Типа украинской оккупации и воинственных бандер. Но я же ему сепаратизм не приписываю. А Зе читал вопросы людей. Были значит такие вопросы.
Ответ дляnmudryk
читаю, читаю.... вирішила і трошки написати. Свої переживання стосовно виборів і нового президента. Так я зі Львова, так я бандерівка, але я ніколи в свому житті не позволила собі ображати людей, які думають по-іншому, це їх вибір. В першу чергу потрібно бути людиною! АЛЕ, величезне АЛЕ! Коли, будучи в столиці УКРАЇНИ, мене в магазині не ’Понімают что мене нада’ - це ганьба, ганьба народу, який не може вивчити ДЕРЖАВНУ мову! Що б Ви зараз мені не казали - що в нас історично склалось, що російська - наша друга державна, ну не згідна я з цим! Чому я, бандерівка, російську знаю майже ідеально. а російськомовні громадяни не можуть вивчити державну!У Львові зараз дуже багато російськомовних громадян - ніхто їх тут не давить і не розстрілює! Далі... чому Галичина завжди відрізнялась своїми поглядами на все, що відбувається в державі. Та мабуть тому, що це в нас в крові, це передається генетично - страх бути в під москальом, німаком і т.д. Галичани завжди перші йдуть на передову, і готові своє життя віддати за державу, за СВОБОДУ! Не захищаю Порошенка, аж ніяк, АЛЕ! Хто такий Зеленський? Він дійсно звичайний, пересічний громадянин з народу? який точно знає, що хочуть люди, який точно знає, як керувати ДЕРЖАВОЮ?!?!?? Ніколи в це не повірю! А, і головне - менше нам всім сваритись! Ми всі люди, і всі ми маємо право на свою думку і погляди! Щиро надіюсь, що в нас все буде добре, головне до цього дожити!
Підтримую, часто буваю у Львові. Вперше приїхала в 2014 році і дуже була здивована гостинністю львівян.
Я не володію досконало українською мовою, але за короткий час я навчилась спілкуватися з людьмі на їх рідній мові.
Коли у своєму місті до мене звертається людина українською мовою, то в знак пошани я також розмовляю українською.
Дякую Вам, ви всі дуже класні. Люблю Львів, Карпати та Щахідну Україну