Обсуждение
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляvaleri171981
Нет, не кажется. Просто эта тема висит в топе. Я зашла и начала читать. Что в этом странного? Можете написать админу и попросить проверить меня на наличие клонов. Мне скрывать нечего и боятся тем более нечего. Я здесь трусами не торгую и клиентов с противоположной точкой зрения потерять не боюсь)
Мені байдуже, ні так ні.
Притискати до нігтя вас не збираюсь і бігати роками за вам по темах зі лжезвинуваченнями.
valeri171981• 28 апреля 2019
Ответ дляpollyteika
Ні, такого не може бути.
А з пам`яттю у вас погано.
Це вже зрозуміло)
А з пам`яттю у вас погано.
Це вже зрозуміло)
С памятью, может и не очень, но кое-какие ваши тезисы помню)
И раз уж вы разрешили задавать вам вопросы: Вы вернулись на Украину? Вы же вроде нас покидали
valeri171981• 28 апреля 2019
Ответ дляpollyteika
Мені байдуже, ні так ні.
Вы можете побегать за мной, я абсолютно не против. Я правда последние пол-года крайне редко сюда захожу, но могу вам в личку писать в какой я теме))
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляvaleri171981
Удалено администрацией...
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляvaleri171981
Удалено администрацией...
AnnaSunny24@mail.ru• 28 апреля 2019
Ответ дляssvetkass
Це не його ініціативи. Це зробив Пу, просто при Янику це булоб поступово і непомітно.
Що було, то вже було. А зараз є як є. Чомусь жодна країна окрім Рашки не побігла свої закони переписувати і приєднувати до себе шматок нашої теріторії, тому не треба все перекручувати. Порох ні на кого не нападав щоб звинувачувати його у війні.
Але проблема є, і вирішувати її не По чи Зе, а наступному президенту, і так вже столось, що це саме Зе. І ви вірете що він це зможе?
Удалено администрацией...
Ответ дляAnnaSunny24@mail.ru
Удалено администрацией...
Ясно. Ну чому всі прибічники кажуть одне і те саме? Не ображайтесь будь ласка але це дійсно схоже на навіювання. На якійсь несвідомий вибір..
От мені і незрозуміло як можна обирати на такий пост людину про яку нема що сказати і вона і сама не особливо хоче на цей пост. Ну звалити Пороха хоче, чи має завдання, а далі геть не хоче.... Дасть Бог і це мине.
AnnaSunny24@mail.ru• 28 апреля 2019
Ответ дляssvetkass
Говорят одинаково, т.к.одинаковое чувство отвращения охватывает людей.
Выбирала ли я зе- нет, я голосовала против по, чтоб это больше не могло своими пухлыми кровавыми лапками наворотить. Что будет я не знаю, это должно сидеть, за все , что сделало. Желаю ему понять, сколько людей оно угробило ради своей наживы, и жить с этим осознанием очень и очень долго.
valeri171981• 28 апреля 2019
Ответ дляpollyteika
Удалено администрацией...
Ира, вы написали ’ще яки будуть запитання’))) Вы хоть сами запоминайте, что вы вещаете здесь
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляvaleri171981
Якою ’нашою братією’? Я прекрасно помню как вы коряво изъяснялись на украинском. Поэтому не могла не отметить, что сегодня у вас стало получаться гораздо лучше. По поводу аккаунта помню, что были разборки, были девочки, которые знали владелицу и писали, что вы и она не одно и тоже лицо. И Вы тогда тоже ничего внятного на эти обвинения не ответили. Сейчас вообще не вижу смысла эту тему мусолить повторно. Какая разница чей был аккаунт пять лет назад, если последние пять лет пишет один и тот же человек
Це абсолютна брехня.
Не було ніколи «дєвочєк», які свідчили, що знали раніше мене особисто і що в мене було якесь інше «ліцо»
Стосовно мови так само.
Розмовляю, виключно, українською з дитинства
Оголошення якось тут оформляла російською, бо помічала, що кращий попит
Стосовно мови так само.
Ответ дляEllyM
Репост був?Був. Заклик здавати укрвійська був? Був. З якою метою вона це репостила і чому розуму не вистачило видалити за стільки років-питання щодо інтелектуальних здібностей. Людина при здоровому глузду таке репостити взагалі не буде.
Выше уже подробно расписали,в чем фейк и что именно она оснастила. Что за мода вырывать слова из кое текста и подавать кусочек за целую истину?
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляvaleri171981
Це була іронія.
А ви відразу зраділи?
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляavorkutta
Всі розуміють, що це фейк і ті хто досі розповсюджують також.
Не варто витрачати на них своє здоров`я
valeri171981• 28 апреля 2019
Ответ дляpollyteika
Це абсолютна брехня.
Стосовно мови так само.
Кончайте оправдываться))) Ваш украинский гораздо лучше, чем был четыре года назад! Рада, что вы его подтянули, а то тяжело было читать
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляvaleri171981
Чому ви думаєте, що можете прийти, відсипати купу брехні , до того ж наказувати що мені далі робити?)
Одна з моїх тем п’ятирічної давності.
І українська, яку неможливо читати)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-529101
Одна з моїх тем п’ятирічної давності.
І українська, яку неможливо читати)
Ответ дляavorkutta
Слухайте, люди не зобов´язані вичитувати її сторінку, щось там досліджувати і т.д. Хто знає, щовона ще видаляла, може, там інші ватні пости були?
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляEllyM
З таким успіхом, можна сказати, що вона сатаністка, бо люди не зобов’язані вчитуватись, може там були пости про ритуали та оргії і хтозна що вона повидаляла.
А чому ні? чоловік «наркоман».
До речі, щось 25% вже на цю тему одноголосно замовкли.
Не спрацювало?
А чому ні? чоловік «наркоман».
Не спрацювало?
Ответ дляssvetkass
Чомусь прибічники По теж різнобічними аргументами не можуть похвалитися. Схоже навіть не на навіювання, а на зчитування з чернетки. Мені теж не зрозуміло, як можна бути за По, ще й дякувати йому, зважаючи на те, в якій Жо зараз країна. Я займаюся бізнесом вже давно і серез моїх друзів дуже багато різнобічних людей. Є і медики, і працівники податкової, і дуже заможні підприємці. І ось останні говорять, що такого ’беспредела’ навіть при Яникові не було. Може, у нас у Дніпрі якісь інші люди живуть, але переважна більшість ТАК жити вже не хоче. І ми не чекаємо манни з неба, чудес, зп в 3000$. Ми хочемо припинення розкрадання наших же грошей з бюджету, який ми поповнюємо своїми податками. Ви самі бачите, що відбувається наостанок, і продовжуєте захищати цю владу. Це не вкладається в голові. Але ви маєте право на свою думку. Як і я.
Буквально на днях мали ситуацію, треба зробити певні кроки, і нам не криючись говорять - законно ви будете це робити дуже довго і дорого. Але можете заплатити N сумму мені, я передам тому і тому і буде все швидко і добре. Але поспішайте, бо будуть кадрові зміни, і хтозна чи я вже так зможу. Так ось ми не поспішаємо і дуже сподіваємося, що не зможе.
Або ж коли Філатову говорять про той ’злополучний’ міст, закидаючи сроки и виділені кошти (яких стало б побудувати два таких мости поруч), він пропонує своїм жителям взяти лопати.
Або ж коли взагалі не криючись говорять про те, що метро в нас могли б пбудувати швидше і дешевше, але не домовилися про відкати, тому будують довго так ті, що ’відстегнули’ третину. Ви вважаєте це норм? Ми ні. Тому ми за зміни. А закидати Зе, що він не знає, не думає, не зробить і ще купу НЕ ніхто не має права, бо ніхто НЕ ЗНАЄ, який він, і що зможе зробити. Ось через п´ять років і побачимо.
А поважати вибір 73% своіх співгромадян теж треба мати силу, якої, на жаль, багатьом бракує.
Ответ дляpollyteika
А чому ні? чоловік «наркоман».
Не спрацювало?
А чому ні? чоловік «наркоман».
Не спрацювало?
Якби у неї був пост про користь сатанізму-цілком можна було б сказати.
Ответ дляEastgirl
А от власник Розетки писав, що за Януковича було гірше, теж багата людина . Ті, хто захищає ПП бояться, що непрофесійна людина, за спиною якої стоїть Коломойський, біди наробить ще більше, ніж колишня влада, мають право так думати. Чи поважати їхній вибір не треба?
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляEllyM
У неї був пост про користь тероризму?
Чи репост, в якому засуджується тероризм?
Зимушказима• 28 апреля 2019
Ответ дляСоображалочка
Имеет талант приписывать людям то, чего нет или сама придумала. И особенно, тем людям, которые пытаются вести спокойный диалог, против них все аргументы сводятся к переходу на личности. Это далеко не первая тема. И говорить о ´розбрате´ между 75 и 25, и тут же намекает, что виноваты 25 - это подлейшая манипуляция.
Удалено администрацией...
Ответ дляEllyM
Треба, але ж для того і були вибори, щоб дізнатися думку більшості. Це називається демократія. Обрали б По, жили б далі з По.
Але аргумент ’Зе зробить ще гірше’ для мене набагато слабший, ніж ’По вже зробив і продовжує’ робити.
Ответ дляpollyteika
У неї був пост про користь тероризму?
У неї був репост про винагороду за інформацію про пересування українських військ. Без коментарів. З її сторінки його розширили більше 300 разів, якщо не помиляюсь. Враховуючи місце проживання, більш ніж впевнена, що там шарили ватні друзі.
pollyteika• 28 апреля 2019
Ответ дляEllyM
Удалено администрацией...
Ответ дляavicber
Я голосовала за По, но по-моему это первый достойный ответ Зе:
Достойный? Правда?
’Мы даже можем предоставить Владимиру Путину перечень граждан Украины, которым в ближайшее время станет очень некомфортно в стране, которую они цинично грабили, злоупотребляя высокими должностями. Пусть Россия снова решает, где больше всего ей нужны такие ’профессионалы’ — в Ростове или Магадане.’
Можно и меня тогда в списки внести, только в какую-нибудь нелюдоедскую страну, мне уже некомфортно от того, что будущий президент, с особенностями развития, собирается своих граждан стране-агрессору сдавать. Это не просто за гранью дипломатии, это маркер, который четко показывает, что человек просто не понимает саму основу государственности.