Обсуждение
Ответ дляВатный Пупс
там скільки було готових вже на голосування законів... але завжди хтось вносив вносив поправки... навіть поправки вносила і опозиція більше 50%
Ну потому что этот закон - довольно таки провокационный, как не крути... И, если бы По, в свое время, вообще эту тему не затрагивал, возможно процентное соотношение после итогов выборов, было бы другое... Ибо, в условиях конфликта на Востоке, принять такой закон - это значит усилить конфронтацию в обществе и отодвинуть окончание войны на неопределенно далекий срок.... Но, видимо По, это и было нужно.....(( И сейчас прилагается максимум усилий, чтобы не дать сделать Зе то, что не получилось у По.....
Ответ дляБелая котичка
це лише ваші думки.
Кстати вот еще только написать хотела, но уже есть параллельная тема:
Министр соцполитики назвал жителей Донбасса ’мразями’.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2368958
Это таким путем мы пытаемся объединить страну?
Ответ дляБелая котичка
«Мне их не жаль, мне жаль погибших солдат ВСУ», – Министр соцполитики Рева назвал «мразями» жителей ОРДЛОу відчуваєте різницю.
Ответ дляБелая котичка
там жителі. жителі донбаса потікали
Ответ дляTammy21
Ок, Кравчук сказал, но невыдержанные начнут спрашивать в июле (Я вот уже неделю как начала). А у вас своя точка зрения на этот вопрос есть, можете озвучить и аргументировать?
Їхню ніжну квіточку не можна критикувати)))) опозиція має мовчати і чекати 2 роки, а краще 4.
Вони то Пороха вже при інавгурації полоскали.
pollyteika• 29 апреля 2019
Ответ дляГл@ша
’Так вот ты какой северный олень’ (с)
то есть порошенко заплатил януковичу что бы тот в свою очередь дал указание разогнать силой и избиениями мирный митинг студентов.Ведь именно так начинался майдан.
Удалено администрацией...
pollyteika• 29 апреля 2019
Ответ дляСоображалочка
Послухайте, не робіть вигляд, що ви майже нічого не писали в тій темі. Ви понаписували багато чого.... ой як багато, ви перетнули межу, тези, що я навела - це лише для нагадати. Я там ще врешті просила мене в спокої залишити, бо ви - токсична людина, що, не пригадуєте?
Звісно, ви нічого не визнаєте, це вже ясно, на жаль, не доведу, бо тема видалена, як виявилось. І ви це прекрасно знали)
Бог вам суддя.
Повторюю, я не приймала участь у темі «хто голосував за Порошенка» максимум 1-2 дописа. Вона мені була нецікавою.
Я дописувала в темі про Зеленського.
Вони існували паралельно.
І тим більше я не знала що вона видалена.
Ви вкотре мене звинуватили голослівно, а доказів навести не можете.
Крапка.
Більше вам відповідати не буду.
Набридло.
Я дописувала в темі про Зеленського.
Вони існували паралельно.
Крапка.
Більше вам відповідати не буду.
Набридло.
Ответ дляLudaSHOPSale
ну если быть чесным то 66 млн переходов границу украинцев,
это данные погранслужбы
туризм сказали 12,9 млн
ну думаю 30% из 12,9 да работать ехали.это за 2018 статистика
это данные погранслужбы
туризм сказали 12,9 млн
Людина каже що нас може бути 30-35 мільонів, натомість статистика рахує що 42, переходи це також якійсь підрахунок, і данні які в статистику мабуть що входять. От і виходить, що якщо статистику брати під сумнів, то має в невідомому напрямку тобто і не померти і нелегальним чином десь подітись майже кожен 4. Ну а це сумнівно. Просто через те що це булоб помітно кожному. Ну і ладно що можна сказати, що цього непомітно в великих містах, але тоді це булоб ще більш кричуще і наочніше в маленьких населених пунктах. Все таки це дуже велика різниця для того щоб статистика аж так помилялась.
pollyteika• 29 апреля 2019
Ответ дляБелая котичка
Ага))) В 2010 году на сайте и в 2012 - на Советчице... Именно для этого, как же иначе.... Еще скажите, что у меня нулевой акк...

Вже й до Вас причепились?