Admin• 21 апреля 2019

Результаты выборов Президента Украины

Обсуждение
21949 0
Ilona Kolesnyk• 03 мая 2019
16891
Ответ дляTane4ka08
Так, так... В мене розлад на цьому фоні з мамою. Вона з тих 75% і рот мені закриває і відповідальності не несе за свій вибір, то всьо влада винувата.
Обирали маріонетку Коломойського, хтьсь думав про це?
Я з своїми про це навіть говорити боюся. Бо мені сказали, що ми голосували не за Зеленського, а проти Порошенка. І я навіть посоромилась спитати, а це щось міняє... тому коли вониміж собою говорять про вибори, я пахую в умі до ста.

selva• 03 мая 2019
16892
Ответ дляavicber
но будет?
в 65 (еще дожить надо) и при стаже менее 15 лет
lia-lia• 03 мая 2019
16893
актуальна картинка
lia-lia• 03 мая 2019
16894
Удалено администрацией...
Tane4ka08• 03 мая 2019
16895
Ответ дляIlona Kolesnyk
Ви молодець) А мене несе, я навіть до трьох порахувати не можу)
Добре хоч на роботі шеф не з тих,
Зе-Бе
Бо я вже думала, що всі зомбовані
Просто Красотка• 03 мая 2019
16896
Ответ дляTane4ka08
Добре хоч на роботі шеф не з тих,
Зе-Бе
Бо я вже думала, що всі зомбовані
В мене кабінет порохоботський!! А може притворяються бо я зеблазнів, рву як тузік грєлку. То шифруються
Tammy21• 03 мая 2019
16897
Ответ дляZarevna
Только уточнение по поводу майдана:
“Плохо, потому что в итоге минус 13000000 населения, минус Крым, минус Донбасс. Виноваты Янукович, Россия и революция, и, конечно, взаимная ненависть“, - сказал олигарх. В то же время он заявил, что “кроме восстания, не было пути, чтобы снести клептократически-преступный режим Януковича“.
Да, плохой народ снес режим, но сделал все не так чисто и прекрасно как хотелось бы. Я так понимаю, что в идеале, по мнению Коломойского, нужно было поплакать над погибшими и освободить место для новой коалиции с ошметками рыгов. Они удобные-быстро переобулись и открестились от януковича. Ему любой режим как прошлогодний снег, но шапкокрад действительно перешел все грани щемя бизнес и проводя ракировки на местах.
Фантуля• 03 мая 2019
16898
Что молчат, зелюшки?Инфу переваривают?
lia-lia• 03 мая 2019
16899
Ответ дляПросто Красотка
А я позбулася 2х аля ’подруг’. Дякую хоч за це ці вибори... почистила ряди близького оточення... 98% біля нашої родини розумні, адекватні люди.

Tane4ka08• 03 мая 2019
16900
Ответ дляПросто Красотка
Це правильно, хай знають наших
Lena_Lena123• 03 мая 2019
16901
Ответ дляВатный Пупс
Друзья то такое, у меня сестра за Зелю, так даже заикаться нельзя))) У неё один ответ...это всё фейк, всё будет хорошо, не волнуйся
как мантру читает
lia-lia• 03 мая 2019
16902
lia-lia• 03 мая 2019
16903
Удалено администрацией...
Tory_82• 03 мая 2019
16904
Ответ дляВатный Пупс
фото
lia-lia• 03 мая 2019
16905
Удалено администрацией...
lia-lia• 03 мая 2019
16906
Удалено администрацией...
Гл@ша• 03 мая 2019
16907
Ответ дляLena_Lena123
как мантру читает
Та то вона мабуть сама себе вже заспокоює
lia-lia• 03 мая 2019
16908
mariya59• 03 мая 2019
16909
Ответ дляя Кукарача
Кто-то что-то слышал об этом заявлении? Надеюсь, фейк?
http://povin.com.ua/190464-21-04.html?fbclid=IwAR3...
У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського заявили, що за агітацію проти нього можлива кримінальна відповідальність.

Про це заявив юрист штабу кандидата в президенти Вадим Галайчук.
Это было в день выборов, 21 апреля - 2-й тур. За агитацию ЗА или ПРОТИВ любого кандидата, в день выборов, предусмотрена уголовная ответственность.

Aloha108• 03 мая 2019
16910
Ответ дляПросто Красотка
Удалено администрацией...
Хоть одно видео дайте, где он говорит не правду
Ilona Kolesnyk• 03 мая 2019
16911
Ответ дляВатный Пупс
Удалено администрацией...
Це так все сумно, що руки опускаються. Ще й зефани всі з теми десь ділись. Нікого і пободать...
Ilona Kolesnyk• 03 мая 2019
16912
Ответ дляAloha108
Знаєте, Шарій будь-яку правду пкрекрутить так, що вона буде виглядать як щось негативне і антилюдяне. В нього така робота, але людям які у всьому шукають негатив я звикла недовірять.
lia-lia• 03 мая 2019
16913
Ответ дляAloha108
я такий шлак не дивлюсь.
Tane4ka08• 03 мая 2019
16914
Ответ дляВатный Пупс
Удалено администрацией...
І ці зебіли серед нас, мені сумно
Aloha108• 03 мая 2019
16915
Ответ дляВатный Пупс
я такий шлак не дивлюсь.
Вы хоть Загрузки чистите от актуальных картинок
mariya59• 03 мая 2019
16916
Ответ дляIlona Kolesnyk
Не могу утверждать, что я Зефан, но я 100%-й противник По... Но могу Вам сказать, что эта тема становится уже малоинтересной для ’зефанов’, ибо обсуждать уже, в принципе, нечего, у них уже немного другие интересы... Толочь воду в ступе могут только упертые адепты По... Не подумайте, что я на кого-то намекаю, но вот прочитала статью, правда она довольно длинная, но мне кажется, она касается вплотную почитателей По...
Порохоботово горе: в страхе перед новой метлой
Президентские выборы в Украине всегда были сродни апокалипсису. И не только потому, что кандидаты пророчили стране, в случае победы их оппонента, бедствия поистине библейского масштаба: глад, мор, войну и всенародный скрежет кариесных зубов. Ведь в первую очередь, смена власти у нас всегда ставилась катастрофой для тех, кто её терял, а также для тех, кто при ней уютно устроился. Но при этом трагедию переживают также и те, чьи грёзы воплощал в своих лозунгах рухнувший режим.
По накалу нагнетаемых страстей, нынешние выборы уже превзошли «возвращение коммунистической диктатуры» 1999-го и «приход к власти фашистов/бандитов» 2004-го. Теперь украинцев пугали, ни много ни мало, «утратой государственности»....
https://from-ua.com/articles/491283-porohobotovo-g...
НатальяШевч• 03 мая 2019
16917
Радник новообраного Президента України, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі. Перемовини відбулися 2 травня у Брюсселі в рамках форуму ЄС-США з енергетичної безпеки. На зустрічі також були присутні: посол Сполучених Штатів Америки в Європейському Союзі Ґордон Сондланд, представники Міністерства енергетики США, радник Володимира Зеленського Руслан Рябошапка, Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Бельгія, представник України при ЄС Микола Точицький. Сторони обговорили співпрацю у газовій сфері та ядерній енергетиці.

«Україні та Європі в цілому важлива роль Сполучених Штатів у диверсифікації постачання енергоресурсів. Це знижує політичні ризики та здешевлює енергоресурси для споживачів», — повідомив Олександр Данилюк.

Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій у збільшення видобутку природного газу в Україні, можливі шляхи постачання американського скрапленого природного газу, а також реформування ринку газу в Україні, включно з НАК «Нафтогаз».

Крім цього, учасники зустрічі обговорили співпрацю у сфері ядерної енергетики, зокрема підвищення надійності та ефективності діючих ядерних блоків, а також розвиток напрямку розробки та будівництва малих модульних реакторів.
НатальяШевч• 03 мая 2019
16918
Ответ дляВатный Пупс
так палитися може лише Наташка
я смотрю у вас риторика все таже)
ля-ля)
lia-lia• 03 мая 2019
16919
Ответ дляAloha108
вас цікавлять мої загрузки?? як ви скучно живете... думаєте чи я чищу картинки, дивитесь шарія.... не життя а біль. тримайтесь
lia-lia• 03 мая 2019
16920
Ответ дляНатальяШевч
я смотрю у вас риторика все таже)
ля-ля)
як вам тут на порадниці? чи мало ще часу пройшло щоб все вивчити чи бан в головному аккаауунтіі....