Матраскин Брат• 30 апреля 2019
Як вибратись з чорної смуги?
У нас з чоловіком були нормальні зарплати, виплатили машину, виплачували квартиру. Я завагітніла другою дитиною, дуже раділи. Але десь з кінця січня у чоловіка почались проблеми з роботою - один проект закінчився, інший ніяк не може початись. Перебивається якимись підробітками, але сума не дуже. Я вже мала б бути в декреті. Але оскільки працюю на міжнародну компанію по контракту, тому вдалось домовитись, що працюватиму майже до пологів. Але це ще місяць-півтора. Після пологів мені пропонували перейти в іншу організацію на часткову зайнятість. Сьогодні повідомили, що через проблеми з фінансуванням (не отримали в тому об´ємі в якому розраховували) мене і ще кількох працівників найняти не зможуть. Тобто чоловік без роботи, я буду без роботи через місяць. Він активно шукає, але поки без особливих результатів. Плюс підходить час деяких великих платежів, і дитині ще нічого не купували (старша вже в школі, все давно роздали). Я починаю панікувати. Напишіть, що все буде добре, чи що...
Дуболом• 30 апреля 2019
скажіть чоловіку шо я роботи не знайде то буде сидіти з двома дітьми а ви на роботу
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 30 апреля 2019
Муж наверное ищет с зарплатой заоблачной, раз не находит? Друг в субботу создал вакансию, десятеро позвонило, вчера устроился, сегодня вышел. Работы куча, но многие слишком нежные, чтобы работать за ЗП ниже, чем была.
Щепотка совести• 30 апреля 2019
Так не кидайте роботу. Хай чоловік вдома з дітьми сідає. А ви далі працюйте.
А з часом подивитеся
ПочтальЁнша• 30 апреля 2019
Автор, судя по тому что вы пишете - вы ориентируетесь на работу с очень хорошей зарплатой. А за такие сейчас все зубами держатся. Если у мужа корона не упадет, то может искать более скромный заработок и найдет быстрее.
И таки все будет хорошо, просто реально подходите к ситуации. А то завтра еще один кредит возьмете или машину покруче купите, и прибежите сюда жаловаться на тяжелую судьбу. Ну не верю, что вот вообще нет денег в запасе, по описанию - вы не настолько обезбашенны!
Ламборджини• 30 апреля 2019
Выплаты на ребенка получите, на первое время на памперсы хватит.
Машину можно продать, если припрет.
А вобще вы работая, не думали что-то отклалывать?
Машину можно продать, если припрет.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 30 апреля 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Продайте що-небудь? Може, у вас є щось непотрібне?
’чтобы продать что-нибудь ненужное, нужно сначала купить что-нибудь ненужное, а у нас денег нет’ (с)
Матраскин Брат
• 30 апреля 2019
Ответ дляПочтальЁнша
Ну не з дуже хорошою, швидше ’вище середнього’. Корона не впаде, він зараз на менше ніж раніше має тимчасові підробітки. Хоче вибратись на попередній дохід і головне постійний і передбачуваний. Просто у нього ці проблеми якось на рівному місці і дуже неочікувано виникли.
Взяти в кредит круту машину, велику квартиру в новобудові і жалітись на життя - це про одних наших друзів. Вони коли в гості приходять, банальну піцу принести не можуть - бо грошей же нема
А наша і 20 тис не коштує, квартира - звичайна панелька.
Запас невеликий є, але це відкладені гроші на оплату боргу за квартиру. На щастя, нам позичили знайомі майже без проценту, а не банківський кредит. Думаю, в крайньому разі вийде домовитись про відстрочку, але реально не хотілось би цим користуватись. Тільки як крайня міра.
Дякую за спокійний і адекватний коментар
А наша і 20 тис не коштує, квартира - звичайна панелька. Запас невеликий є, але це відкладені гроші на оплату боргу за квартиру. На щастя, нам позичили знайомі майже без проценту, а не банківський кредит. Думаю, в крайньому разі вийде домовитись про відстрочку, але реально не хотілось би цим користуватись. Тільки як крайня міра.
Матраскин Брат
• 30 апреля 2019
Ответ дляoxana0109
Это - не черная полоса! просто временные финансовые трудности.... Не гневите Бога! Главное - здоровье!
Це правда
Просто воно все якось практично одночасно... Ну і підозрюю мої гормони ж ще накладаються
Насправді я втомилась, у мене були певні проблеми з маткою до вагітності і зараз даються взнаки. Наприклад, у мене дуже низько живіт і мені просто складно на більшості стільців сидіти. Я б з великим задоволенням вже сиділа дома, а не їздила на роботу. Ну але ж ’в горі і в радості’.
Матраскин Брат
• 30 апреля 2019
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Якось так )) Вісить в продавалці пару об´яв з взуттям старшої, але глухо. І стан хороший, і ціна вже символічна
ПочтальЁнша• 30 апреля 2019
Ответ дляМатраскин Брат
Ви тоже адекватно реагируете и умеете анализировать. Вот видите - таки все будет хорошо!