Радикальная• 06 мая 2019
в гостях у батьків, дідусь вдарив онука
вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Зайвий раз не чіпаємо.
Ридаю.....
Бюст Березуцкого• 07 мая 2019
Ответ дляА поговорить?
Ситуация не смертельная. По вашему рассказу ребёнок невменяемый. Вот отец и не выдержал. Будет пацану уроком, что не король он. Не надо из отца делать монстра. Не все готовы терпеть выходки невменяемых детей, и если по хорошему не понимает , ему объяснили доходчиво. Ловлю тапки приверженцев тонкой детской душевной организации и акакжедетская психика.
приверженец не привереженец - но не по лицу
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляПешитеБесАшипок
А я бы еще заставила его хризантемы сажать, взамен тех что сломал. И рассказала что работа на земле это труд и что растения стоят денег, а ломать и портить то что делают другие, это значит неуважать и не любить этого человека. С ребенком с самого раннего детства надо говорить и объяснять ему как взрослыму, а не сюсю мусю. Разбросал-собери, сломал-значитсадимся и вместе чиним, порвал-зашиваем, вытоптал-садим и т.д. Так значительно лучше доходит, чем крики и шлепки
Якраз цим я і займаюся. Говорю, говорю, говорю....пояснюю, розжовую.
Причину-наслідок, як понано, а як добре.
Аналізуємо повчальні казки, що хотів скащатм автор.
Ви що думаєте ви одна така “вумниця” і всі навколо дибіли.
Всі б мами вкладали скільки сил у виховання, як я.
Я ніколи не відмахувалася від дітей.
Молодший син спокійний і слухняний поки в 3 роки. Розуміє з першого разу заборони, йому чомусь не треба 10 разів говорить.
Завжди питає дозволу навіть печиво взяти.
І чому так? Чому діти такі різні? Я виховую іх однаково. Ми разом проводимо 80% часу. Всі розмови і настанови слухають удвох.
Молодший вчорашньоі ситуаціі доречі здякався, коли побачив як плаче старший. Жалів його, сам засмутився. Вночі спали обоє дуже погано, плакали і крутилися.
Я ніколи не відмахувалася від дітей.
Бюст Березуцкого• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не заглядую йому в попу, зриваюся вже на крик і він знає, що мені це не подобається знає, що я засмучуюся і що він не правий.
Але поки не доведе задумане діло.до кінця, хороше воно чи погане, то трава не рости, а він зробить.
Я не знаю як із цим боротися.
От чесно! в мене опускаються руки. Я так із ним втомлююся, що з молодшим коли лишаюся вдвох, то мені здається, що з ним мега легко.
Мабуть трохи більше дозволяла, ніж було варто, коли народився менший, щоб він не відчував себе обділеним, забутим і тд. Кожну вільну хвилину намагалася йому присвятити, навіть коли годувала грудьми малого, то читала старшому книжки.
Знову ж таки, по порадам психологів, щоб не було ревнощів, то обох годувала з ложки, не говорила йому, що він дорослий і не змушувала самому вдягаться, взуваться.
І за порадами психологів довела до того, що йому майже 5 , а він сам не хоче ні істи, ні вдягатися, ні попу витерти.
Я не знаю.як мені себе.з ним поводить, щоб.виховать.у нього ці всі.якості.
Доречі в садочку найслухняніший по словам виховательки, ніколи ні голос не підвищить, в усьому слухає, ість, вдягається, дуже акуратний і дружний
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
если он в саду нормально себя ведет - значит менять Вам надо себя и свое поведение с ним
ПешитеБесАшипок• 07 мая 2019
Ответ дляСумка с непогодой
Яркий пример, автор темы. У меня полное непонимание от описанных ею методов воспитания (уравнивание двух детей в обслуживании разного возраста). Да, полтора года в таком раннем возрасте между детьми - это пропасть! У старшего - это период активного развития, его надо учить приспосабливаться к среде и самостоятельно себя обслуживать. А мама его с ложечки кормит и попу подбирает наравне с грудничком. Это кто ее так научил? Какой горе психолог? Что она имеет теперь? Вот читайте, девочки, и думайте!
Я тоже с этого в шоке. Вместо того что бы развивать самостоятельность старшего ребенка, она откатывала развитие двухлетки до грудничка. Вопрос зачем? Теперь получается что он ведет себя как младший трехлетка, но если такое поведение младшего еще можно списать на возраст, то 5 летка в таком образе смотрится, как минимум странно
Ответ дляРадикальная
у вас дуже конструктивний відгук, на такі не маю права не відповідати!
Ну от сииуація зі штанами. Вона ніби і виіденого яйця не вартує. Ну хочеться йому побігати, це теоретично нікому шкоди не принесе, якщо він побігає на 2хв більше, ніж я розраховую час на іхнє купання.
З іншоі сторони хіба дитина повинна бути наскільки зацькована, що все не можна, не лізь, не роби, не заважай.
Ну захотілося йому повеселити молодшого брата таким чином, ім обом це подобалося і було весело, риготали. Я б і не казала йому нічого за ті штани, якби вже ванна не була набрана. А дідусь просто чув, що я кілька разів просила і він не реагує, не проконтролював себе. Але повторюсь вкотре, що проблема саме в тому, що удар був по лиці.
Невже діти повинні кожну хвилину робити те, що хочуть батьки.
От чесно, мамочки, у вас діти по розкладу і струнко весь день ходять і помалювати не сядуть без вашого відома і погодження.
Ситуацію зі штанами вважаю.такою ж пустою, просто дитині було весело і він би зняв ті штани, якби побачив,що молодший аже пішов до ванни.
Бо вони дуже хотіли вдвох купатися і чекали цього.
Звичайно вже купання і льопання в ванній, як зазвичай вони це люблять, було зіпслване.
Просто наклался одне на одне весь день і ці дурні штани стали останньою крапкою в поведінці діда.
Ну хоч хтось мене тут зрозуміє і підтримає моі переживання?
Мами, ви тут всі такі правильні і строгі в вихованні. От прям ледь не 99% тут написали, що я говно мама і в мене говно діти. Дурнувата сімейка.
А чому на прикладах в оточенні я бучу десятки неслухняних дітей, батькам яких накакать на всіх і все.
Діти за гаджетами сидять днями, тут навіть пишуть, що не бачать нічого страшного тиждень не виходити з дому, якщо мама “устала и ей так удобно и нравится”.
Тут намагаєшся з дітьми цілими днями знайти заняття на свіжому повітрі , трачу весь свій час і сили,щоб допомогти батькам, а все одно говно мама і говно дочка.
Чи то у вас місія по життю зробити всіх навколо ідіотами і ваш спосіб життя ставити в приклад.
Ви розкажіть своі реальні історіі поведінки дітей. Як ви розрулили конфлікти? як переламали характер? Якими діти були в віці 5 років і які зараз в 10 чи 15?
Конструктивних коментарів, таких як у автора посту, на який я відповідаю, 10 чи 20. Решта 600 це такий пук, аби тільки відмітиться і як погана собачка гав і гав.
Вас більшість самих в дитинстві не виховували, якщо і рівень спілкування подібний. Почніть з себе! придивіться до своіх.дітей.
І як фінал історіі, пишу як є:
Дідусь теж переживав важко всю.ніч цю ситуацію, я чула, що погано спав, як і я, як і бабуся.
Дуже рано проснувся і пішов з дому. Діти проснулися він зайшов і попросив пробачення у сина і в мене.
Син зразу сказав, що не обрається і пробачає, але щоб так боляче більше не бив.
Я сказала, що нема за що вибачатися переді мною, так як знаю, що син неслухняний.
І що не проти, шоб він давав по заслугам, але по попі, а по обличчу більш ніколи.
Син каже ми всі помирилися. Осадок все одно лишився, кожен в собі переживає цю ситуацію.
Дідусь видно, що не забуде
І як фінал історіі, пишу як є:
Дідусь видно, що не забуде
Автор, видите, норм разрулилась ситуация. Я бы вам вот что посоветовала- приучайте мелких, что такое веселое баловство приемлемо дома, с мамой и папой. У бабушки и дедушки ведем себя по- другому. К сожалению, далеко не все спокойно реагируют на детские бесячества, особенно когда они входят в раж и как торнадо проносятся по дому.
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляJhenya_Sh
и материальную ответственность ввести для родителей, чтобы возмещалась порча имущества и вред чужому здоровью, нанесенные их невменяемыми детками ’активными’ )))
яким боком ви це все сміття заносите в цю тему, якісь малолетки, тюрми, і тд.
Є конкретна ситуація, яка потребує вирішення зараз і в цей час.
Ви знаєте якими виростуть діти ваші? Я теж можу строіти якісь ілюзіі зараз і ще так можуть наскладати історій.
На 30 сторінок більше мусору настрочили, бабам аби потріпаться.
Дякую адекватним і за критику теж дякую
Ответ дляСумка с непогодой
Ну мы же взрослые люди. Зачем с все пропускать через себя? Бери то, что нужно. Не умеешь, учись. А иначе, зачем ее создавать? В теме достаточно рациональных и имеющих смысл комментариев. Есть по форме не айс, но по сути в точку.
Дети слабое место практически у всех. Поэтому тексты типа ’ дебил, урод, отметелить’ , направленные на своего ребёнка вряд ли кто- то воспримет спокойно. Я так думаю.
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ для3@йk@
А потом такие дети как ваши, приходят в школу и творят что хотят, пусть лучше дед по морде заедет, чем жизнь потом так ударит от того что ребенок не понимает что творит.
И я деда вашего поддерживаю, а вы ревите дальше , только погромче, попробуйте еще головой о стену, может вам поможет
Вам вже точно нічого не допоможе.
Живеш і страшно, які навколо люди.
Якраз вас бити треба було на етапі дитинства, що мабуть, і було, але вплинуло негативно, більше ніж позитивно
Живеш і страшно, які навколо люди.
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляIfsogirl
Полностью с вами согласна. В идеале было бы поселить отдельно таких детишек вместе с родителями, представляете размах баттла? Можно было бы шоу снимать, такие себе Голодные игры.
і тільки ви і ваша б дитинка жили на волі на це все дивилися. Ідеальних дітей немає, моі не ідеальні, але і “невминяемыми ” іх називати перебор.
В деяких рисах характеру мій неслухняний син в рази ліпший за ваших, повірте
Ответ дляРадикальная
Во- первых, имелись в виду не ваши дети, а те, которых вообще не считают нужным воспитывать. Перечитайте внимательно, на чей пост я отвечала. Во- вторых, покажите, где я назвала ваших детей невменяемыми? И в-третьих, откуда вы можете вообще знать, лучше ваш сын моих детей, хуже да и есть ли у меня дети?
Нашли в капусте• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
не читала всего, но на это хочется ответить Вам. Не ломайте ребёнка! у него адекватное поведение,как у ребёнка. А то, что делает по своему- постарайтесь вместе найти такое занятие,где нужно каждому что-то сделать. Доручайте ему домашние дела. В 5 лет можно доверить пылесос-пуусть пробует,пусть не будет получаться. Но вы хвалите за старание.
Вы ради его, делали себе в ущерб. А этого быть не должно. Не должна и не обязана мама себе в ущерб догождать детям. Это как снежный ком, накроет 100%-всё дело во времени. Кого-то сразу, кого-то через пару лет. Есть замечательная книга ’Самостоятельный ребёнок или как стать ленивой мамой’, уже само название говорит о вашей проблеме.
Почитайте её. Не делайте за ребёнка ничего. Пусть делает,как может.
Сегодня я не я• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Я ніколи не відмахувалася від дітей.
Вопрос не только в том,что Вы делаете,вопрос в том,как Вы это делаете.Ребенок должен понимать,что есть вопрос для обсуждения,ребенок долден понимать,что нужно выслушать и должен понимать,что выслушают и его версию.
Разжовывать сейчас-нет,нужно с другого начинать.С понятия- разговор между Вам вподобных ситуациях.Что бы не натворил ребенок- мама его любит и будет любить,но он должен понимать(да-да,в 5 лет),что есть границы,за которые он не может выходить.
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляСигарный шланг
Доброго дня ,Авторе,маю надію,що прочитаєте мій коментар. З Ваших слів я зрозуміла,що старший син у Вас з неврологічними проблемами. Так ось,як мама такого вертлявого парубка хочу Вам написати : у Вас малі діти,різниця між ними не величка. На який ляд Вам ті хризантеми? Крім того,що малому треба постійно повторювати ,виховувати та дивитися,щоб він нічого не втнув не собі , не молодшому брату,потрібно щоб і Ви , і Ваші рідні розуміли,що у вас в сім*ї ’маленька мавпочка с гранатою’. Якщо Ваші батьки так сильно потребуюсь допомоги по городу та господарству,що без вас прям картопля не росте,то хай дідусь свої нерви візьме в ’ тряпочку’ та не розпускає руки. Моєму старшому сину вже 15 років,слава Богу ,всі наслідки родових травм залишилися в минулому,але він на все життя запам*ятав,як його п*ятирічного рідна бабуся назвала ’ уродом’ и не ’ воспитанным мальчиком без царя в голове’. Ми з чоловіком прийняли рішення зменшити спілкування с бабусями на той момент. Зараз- це улюбленний внук,вихований юнак,спортмен . Але він пам*ятає ті слова-(
я прочитала ваш комент.
Ви із тих людей, які лікують душу, а не добивають ногами. Дякую Вам!
А то тут садизм на рівні ідеі продвигають пост за постом.
Чи то вони так радикально тільки до чужих дітей готові використовувать.
Чужих дітей кожна друга тут і сама б по голові хряснула б, аби голосно не сміявся навіть.
Злість і ненависть в жінках! чим це обумовлено? Такі попались чоловіки, що вони стали злими на всіх підростаючих чоловіків і готові ім голову скрутити ще в дитинстві?!
Тут всі з ідеальними і слухняними дітьми. Де ці діти на практиці ваші? Чому я іх не бачу? Ви іх ховаєте вдома, бо вони у вас з синцями і побитими щоками і вам соромно показати сусіду, що ви садист за закритими дверима, а не та турботлива і добра мама,якою вас всі вважають?
От таке враження склалося
Запыхалась• 07 мая 2019
Ответ дляСумка с непогодой
Не надо все настолько драматизировать. Меня в детстве били, я своих детей не бью. Травмы у меня, вот прямо психологической, нет, как и наследования примера воспитания. Совсем иные взгляды на этот процесс. Понимаю, старшее поколение воспитывало так, как умело. Чтобы наказать ремнем, много усилий и времени не надо, это проще. А вот донести без ремня так, чтобы тебя услышали, это да. И таких, как я, уверена, очень много.
П.-м: Не говорим о крайностях, конечно в виде систематических избиений.
ну, так не совершайте ошибку выжившего, часть выросло неадекватом. психика у всех разная. кто-то войну спокойно переживает, а у кого-то ПТСР. лучше не доводитесь до крайностей. я, например, знаю много примеров, где так же продолжают бить своих детей, потому что их тоже били. инфантилы породили таких же инфантилов.
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляУлыбАчка
А кто, папа? Как раз сын
та ні, то вони маму, тобто мене, дибілкою повною тут намагаються зробити.
Та робіть....ви всі пахучі квіти, еачитані правильною інформацією, завжди з ремнем за спиною
Солнечный зайчик• 07 мая 2019
Автор, правду читать о себе никому неприятно. Но к чему ваша агрессия? Ваш отец молодец, а вы - нет.
Почти у каждого написавшего в этой теме были такие или похожие ситуации, но мамы разрешали конфликт, пытались понять причину и следствие. И только вы настрочили тему на Советчице, чтоб обхаять своего отца. И своей задачей вы почему-то определили - агрессивно отвечать всем, кто не сказал, что ваш отец сволочь. Вам столько написали толкового - задумайтесь почему вы пришли к такой ситуации.
Солнечный зайчик• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
я прочитала ваш комент.
От таке враження склалося
Вам все хуже и хуже становится?
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляПешитеБесАшипок
Нет, нет изоляция таких детей это не решение проблемы, да и кто бы решел кого изолировать, а кого нет? Где та тонкая грань между обыкновенной невоспитаностью, баловством и неконтролируемой психопатией угрожающей окружаемым. Наоборот деток с проблемами в поведении надо социализировать. Если речь идет не о заболеваниях ЦНС, где требуется врачебное вмешательство, то идеальным мог бы быть вариант помешения ребенка в семью, со здоровой устойчивой псизикой, где правильно выстроена иерархическая лестница, где есть здоровые дети, желательно ровесники тому ребенку у которого проблемы. Что бы на примере другой семьи ребенок увидел правильную, здоровую модель поведения в семье и социуме.
судячи з коментарів, то за закритими дверима тут всі терани, які б не сюсюкалися, а зразу “до синевы”.
От і віддайте дитину в сім´ю для соціалізаціі, коли не знаєш які таракани у мами живуть в голові
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ для12 галюцинаций
Да как вы не понимаете, ребёнок целый день не слушал я. А это последняя капоя
якраз я це і розумію.
Про що і написала, щоб зрозуміли і ви
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляЗапыхалась
Автор, ваши дети - жертвы вашего воспитания и ваших родителей. В 5 лет ребёнок не может построить причинно-наследственной связи. Если он и будет спокойнее, то не потому что что-то понял, а потому что боится. Вы поделили обязанности, приехав к родителям: вы помогаете маме, а ваш дед сидит с вашими маленькими детьми. Вы с обязанностями справились, дед - нет. Не справляется, пусть помогает маме, а вы сидите со своими детьми. Дед - взрослый человек, который может контролировать свои эмоции, ваш ребёнок в силу возраста - нет. Силы неравны.
А когда вы станете старой и глупой, у вас будет склероз, вы будете капризничать в силу возраста, вас тоже можно бить по лицу, потому что вы довели?
Защитите же своего сына, он на всю жизнь запомнит, что мама просто вплакнула и всё.
Перед такими поездками готовьте детей, рассказывайте, что будет.
Поговорите с дедом, у ребёнка есть родители, он не сирота.
И ещё раз - характер не наследуется! Наследуются генетические болезни. А всё остальное - из семьи, ребёнок лишь копирует поведение взрослых. В вашей семье не умеют договариваться и нет уважения друг к другу. Всё оттуда.
дуже глибоко...дякую вам за відгук
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляЗапыхалась
Зачем на старенького больного человека спихивать двух маленьких детей?
Удалено администрацией...
Readerprofi• 07 мая 2019
’Всі плакали, крутилися, тато вибачився, я вибачила, малий г...нюк діда вибачив...’
Всі діда вибачили, молодці які.
Лишається питання - чому не вибачився той, хто налажав найбільше і де в цьому всьому виховання, якого висновку з ситуації дійшов малий?
Всі діда вибачили, молодці які.
Сегодня я не я• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
знаете автор,если Вас зацепило,что Вас так назвали,значит Вы и сами понимаете,что ошиблись.
в свое время,я так же,как и Вы созала тему о проблеме с огромной разницей: я использовала данный сайт для того,что бы излить свою боль,а не спрашивать совета,так как я отдавала себе отчет,как я ’НЕНАВОСПИТЫВАЛАСЬ’ со старшим ребенокм и что,в результате имела с этого.Подумайте над всем тем,что Вам сказали,подумайте над собой, проведите обследование ребенка и делайте выводы.
Вы ведете себя,так,как буд-то отгавкиваетесь от своры,вместо того,что бы подумать.
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляПетя-петушок
Дед молодец. Авторица яжемать и цежеребьонок. Увалить давно надо было, ремнем исполосовать так, что-бы сесть не мог. По поводу проехаться на велосипеде по черенким - ему по рукам и ногам на велосипеде проехаться, что-бы прочувствовал.
И да, растет неадекват. Неадекват без мозгов и тормозов. Надеюсь, он когда-то на красный свет поедет на велике по шестиполосной трассе, а вы вслед будете кричать... доедет ли до конца, как по грядке - еще вопрос ))))
Удалено администрацией...
Сумка с непогодой• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Я ніколи не відмахувалася від дітей.
А потому что дети разные. Что работает с одним ребенком, не работает с другим. И еще, повторюсь, в таком маленьком возрасте разница в 1,5 года существенна, это надо понимать. Не надо детей приравнивать. Беседы можно вести и отдельно со старшим, и больше, и глубже затрагивать проблему. Ваша проблема в том, что вы заигрались с воспитанием. Настолько погрузились в процесс, что перестали понимать его суть. Ваши длинные и эмоциональные посты об одном и том же говорят, что в голове каша. Вы повторяете, повторяете, повторяете. Но упорно не видите главного.
Веселая моль• 07 мая 2019
Ого, 29 страниц рыданий.... в 5 лет деточка ваш все уже понимает, не понимаю чему вы так умиляетесь безобразному поведению, со смайликами.... Моему 5 и тоже весь в свекра и мужа, они восточные мужчины, тот еще темперамент- сын ооочень строго воспитан!!!! Какое ездить по грядкам? Это реальное неуважение к труду страших, ваших родителей!!!! которые пашут на земле руками на минуточку! Переживет ваше дитятко пощечину, может мозги включатся, а вы снимите его с шеи и воспитывайте строже... дед закодирован, нервы и так как струны, я бы еще малому добавила. через год вашему в школу, он же иметь в виду будет любые запреты и правила старших и коллектива? Вы вообще осознаете что творите? Или этожеребенок превыше всего?
Ответ дляРадикальная
Я ніколи не відмахувалася від дітей.
чому у вас стільки помилок?
розумвю ,що не по темі,але ....
ось у вас все винен хтось або щось:вдача в чоловікову родину,багато роботи на городі,тато-алкоголік,довбані штани....
дитина не розуміє межі між грою і непослухом-от і все
а проблема тільки в вас,як ви не зрозумієте?
розумвю ,що не по темі,але ....
Оябунчик• 07 мая 2019
Ответ дляИрашек
чому у вас стільки помилок?
розумвю ,що не по темі,але ....
Теперь ещё и советчицы-изверги виноваты...
Веселая моль• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Я ніколи не відмахувалася від дітей.
Что же вы не читали про то как с детьми общаться в определенном возрасте? Хоть одну книгу прочли по этому поводу? Только не говорите что все
все это непослушание уже тысячу вас описано детскими психологами.
ТаПрямТам• 07 мая 2019
Ответ дляекатериналуиза
моему 36 лет,работает в филиале швейцарской фирмы в Киеве.в совершенстве знает 4 языка.о з/п писать не буду,но она достойная,а у вас кто ,мальчик ,девочка ? или никто?
Ага, значит, Вам 56 лет приблизительно. Не думала, что здесь водятся дамы такого почтенного возраста......