Дівчата хто стикався з такою ситуацією, я мала 2 рази видидиші :перший раз анембріонія та чистка, другий раз в той же самий практично срок знов те саме, але вже не чистили(все вийшло само)здали купу аналізів , все норм, лише генетична сумісність 70%на 30 з чоловіком.Каже лікарка що дітки будуть здорові , але треба мімяць до вагітності 2 рази пакапати біовен і 4 капати рази під час вагітності , а він дуууужЕ дорогий, що робити ?дуже хочем дитинку
Ответ дляvymnysha
Вы вообще читали инструкцию к препарату?? Почитайте, думаю вопрос решится сам собой.
Можете обратиться в МГЦ Харькова, они консультируют иногородних.
Ми з Львова, це лікар генетик казав використовувати цей біовен(