Шальная коклетка• 12 мая 2019
12 років, а АБ уже вдруге за останні 2 місяця, в сому проблема?
Дитині вже 12 років, останні 4 майже не хворіла, соплі та температура з горлом один раз на рік. А тут березень- ринофарингіт , лікували, стало гірше - АБ. Травень- бронхіт, лікували, стало гірше- АБ. Все починається з легенького сухого кашля, перші два дні ну дуже слабкий кашель. І от три дні як закінчили лікуванння, і сьогодні знову повернувся той сухий кашель. Зараз ще даю, лінекс форте, вітаміни і бактобліс, і почала ісла мінт. Куди бігти, що робити?
Викасикрет• 12 мая 2019
Ответ дляШальная коклетка
Режим є, харчування різноманітне- тут у мене пунктик, каші, супи, риба, фрукти, сири, та інше , це те що кожного дня, повітря не вистачає, школа і хвороби забирають весь час.
Бронхит нормальный врач антибиотиками не лечит.Ищите толкового врача.Алеерголога-пульмонолога
Викасикрет• 12 мая 2019
Ответ дляШальная коклетка
Кашель не дає жити нормально ні в день, ні в ночі. Особливо за ніч вимотує, ніякі сиропи, льодяники, чаї, тепла Боржомі не допомагає вночі.
Коклюш может быть.если привиты, он в более легкой форме и вот так и протекает, то легче немного, то хуже.Кашель очень специфический при коклюше, но сейчас врачи не могут отличить многие ОРВИ от ангины, так что нужен опытный врач толковый
Дюймовочка• 12 мая 2019
Ответ дляШальная коклетка
Дякую, ми колись кров здавали на гострики і лямблії, думаю цього разу також кров здати . Тоді лікували лямбоії.
лучше кал. Кровь не всегда информативна. Да и дороже в несколько раз. В синевой кал на глисты в том году 150грн стоил
Дюймовочка• 12 мая 2019
Ответ дляШальная коклетка
Але я вже також думаю про алергію, ну якось на бронхіт не зовсім схоже . Багато мокроти не відходило, зовсім трішки. Але у неї ще задня стінка вся в пупиришках, тут же вже алергія наче і відпадає ?
наоборот, сопли стекают по задней стенке и вызывают кашель
Ласунка• 12 мая 2019
Сын.12 лет.Температура последний раз была в 2года.Прошлым летом,неделя температуры,в марте за 3 дня легкая,казалось бы,вирусная инфекция перешла в пневмонию(обнаружили на рентгене),теперь бронхит,пьем аб.Сама в шоке.
Шальная коклетка
• 12 мая 2019
Ответ дляЛасунка
Знаєте, наче про свою читаю) все так же . Саме в березні все почалося, раніше лише чай, полоскання і дитина здорова, а тут щось пішло на так(
Шальная коклетка
• 12 мая 2019
Але я ще зробила перед цим КПК, кінець січня. Зараз навіть думаю, можливо через неї все(
Забыла что?• 13 мая 2019
Ответ дляШальная коклетка
Лор видел ребенка?
Шальная коклетка
• 14 мая 2019
Ответ дляЗабыла что?
Лор видел ребенка?
Так, перший раз саме він виписав АБ, вдруге то вже педіатр, там слухати потрібно було.
Шальная коклетка
• 14 мая 2019
Так же трішки кашляє, наблюдаємо. Записалися до імунолога та алерголога.
Шальная коклетка
• 14 мая 2019
Ответ дляНика.К
Что то принимает?
Уточните по поводу анализов, там не все препараты можно, чтобы искажения не было
Так, зараз приймає вітаміни квадевіт і бактобліс, ісла мінт.