Я_канеша_извиняюсь• 17 мая 2019
Дистанційне навчання. Онлайн навчання. Інтернет. В кого є досвід?
Підкажіть,будь ласка, в якій школі ви навчаєтеся, чи відповідає програма звичній шкільній ? І яке ваше враження? Чи варто ?
YuliaYuliaYulia• 17 мая 2019
Есть группа в FB ’Київські хоумскулери....’, там достаточно информации.
Я_канеша_извиняюсь
• 17 мая 2019
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Дякую. Пішла читати
Кишмишная Мая• 17 мая 2019
Мы из ато,для нас до единственный шанс получить укр.аттестат.Речь не о знаниях,а о документе.Знаний до не дает,самообучение и самообразование не всем взрослым доступно,не говоря уде о детях.
120-120-120 (не худею)• 17 мая 2019
Ответ дляКишмишная Мая
Можно подробней? Как проходит обучение? Выезжаете раз в полгода/год для контрольных или экзаменов? какая школа? Вообще надо выезжать?
СПАСИБО!
Сегодня на диете• 17 мая 2019
Програма буде відповідати державнозатвердженим в усіх школах, які мають ліцензію.
Ну і хоумскулінг і дистанційне навчання далеко не одне й те саме. Одні дисшколи для диплома, інші - для навчання. От саме з другою категорією величезні пролеми.
Щоб було нормальне наповнення навчальними матеріалами і консультації - це велика рідкість. Чула про Джерело, але не від близьких людей.
Зате всі, що хотіли дистанційно навчатися, тупо вчаться своїми силами і лише контрольні відсилають поштою заради табелю держ.зразка.
Я_канеша_извиняюсь
• 17 мая 2019
Ответ дляСегодня на диете
Дякую велике. Як і в будь-якому питаннні, доки сам не спробуєш,не зрозумієш
Кишмишная Мая• 17 мая 2019
Ответ для120-120-120 (не худею)
СПАСИБО!
Выезжали только в 9 классе на дпа.А так ребенок делает задания и отсылает по эл.почте.Уже получили аттестат за 9 класс и поступил сын в колледж.
Спасу мир• 22 мая 2019
Почитайте про Оптіму в тій групі в фб, там багато інфи - уроки цікаві, навчання є - аби дитина бажала навчатися. Все одно це краще, ніж 40 дітей в класі. Там можна взяти пробний тиждень безкоштовно. Три роки у них, все подобається.