Соня-сонятко• 28 мая 2019

Заікання.ПОТРІБЕН ЛІКАР Психолог/ невролог дитячий. КИЇВ. ПІДСКАЖІТЬ

Порадниці підскажіть лікаря
Куди звернутись
Сину 5 років, раптово почав заікатись, крли краще, коли гірше
Логопед говорить що проблема саме невроогічна....зі звуками/ вимовою все ок.
Участковий лікар радить психолога.....але спеціаліст у відпустці.
ПІДСКАЖІТЬ КУДИ ВИ ЗВЕРТАЛИСЬ ПРИ ТАКІЙ ПРОЛБЛЕМІ
БУДУ ВДЯЧНА ЗА КОНТАКТИ ЛІКАРІВ
к.Буланова• 28 мая 2019
зачем врач , ну чем он поможет ?? Нужно устранить именно причину. Муж вас бьет, а ребенок это видит ?
Ленивица-красавица• 28 мая 2019
Только врач и медикаментозное лечение, никаких народных методов, потеряете время...
Стервочка• 28 мая 2019
Ответ дляк.Буланова
Ви як людина, яка радить не лікувати рак, а шукати його причину. Звичайно, це треба лікувати у лікаря.
Стервочка• 28 мая 2019
Просіть у педіатра направлення до невролога, потім працюйте з ним. Будуть робити еег, від того відштовхуватися.

Хоча дивно, що логопед відмовилася від заїкування, адже дітки з таким діагнозом ходять в логопедичний садок, де працює з ними логопед.
У мене син заїкувався, але від температури. То заїкувався, то проходило. Зараз 10 років, 3 роки не поверталася ця зараза. Але з нами займалася саме логопед в періоди загострення. У сина є інші неврологічні прояви (дизлексія, СДУГ).
Секретница• 28 мая 2019
А он у вас не мог испугаться ?
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляк.Буланова
ні
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляСекретница
А он у вас не мог испугаться ?
міг....ми вже звертались до так званих БАБОК... але не допомагає
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляСтервочка

логопед говорить що в нього як спазм в горлі, коли він хоче щось сказати
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляк.Буланова
насильства в сім’ї немає
Стервочка• 28 мая 2019
Ответ дляСоня-сонятко
Дитина морщить брови, коли заїкується?
Як взагалі він заїкується: ма-ма-ма-ма-шина?
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляСтервочка
Дитина морщить брови, коли заїкується?
зазвичай на перше слово...більш голосні букви
а мама можна?
він вимовляє А А А А А А А А А мама можна
Стервочка• 28 мая 2019
Ответ дляСоня-сонятко
а мама можна?
а міміка? бровки напружує?
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляСтервочка
Дитина морщить брови, коли заїкується?
з широко відкритим ротом, брови нахмурую не одразу, під кінець якщо вдастя вимовити слово
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляСтервочка
а міміка? бровки напружує?
якщо речення говорить то завжли повертається до першого слова, якщо заікається
Стервочка• 28 мая 2019
Ответ дляСоня-сонятко
в принципі класична картина заїкування. якщо є можливість, покажіть іншому логопеду.
Логопеди мають отримувати освіту логопед-дефектолог і розбиратися в межових станах. Моя порада: логопед і невролог.
Психолог - це лише в разі, коли невролог скаже. що дитина по неврології повністю здорова.
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
дівчата і якось усугубляється коли хворіє (ГРВІ чи ЛАРИНГОТРАХЕЇД)
бувають дні коли трішки заікається а буває що взагалі тяжко вимовити йому будь що
ґпри цьому ніяких стресів, сплесків емоцій немає
автор Соня-сонятко • 28 мая 2019
Ответ дляСтервочка
ок....дякую
Самый умный• 28 мая 2019
Автор, когда видите, что обостряется заикание, переходите с ребенком на шепот, разговаривайте в эти дни тихо всей семьёй. Когда острый период пройдёт, старайтесь говорить с ним вместе нараспев, именно говорить. Также пойте больше песенок дома и запишитесь обязательно на вокал.
Также нужно найти грамотного логопеда.
Не волнуйтесь, заикание сейчас хорошо лечится, только не откладывайте.
Элька-Карамелька• 30 мая 2019
Удалено администрацией...
АнютKA• 31 мая 2019
Я могу порекомендовать очень хорошего психолога - Юзмухаметова Лариса Николаевна. Она принимает в КиндерКлиник на Мишуги, это Позняки. Толковый врач, к ней ходила моя сестра с ребенком. Были проблемы с общением, грыз ногти... Вы знаете, после походов к ней ребенок стал намного спокойнее и уравновешеннее. Так что рекомендую!