Оченьценная• 28 мая 2019
Як бути коли Apple ID і пароль до нього однаковий на моїх двох телефонах ?
Що потрібно змінити у одному з телефонів і як, щоб вони не залежали один від одного, старий хочу віддати дочці. Коли чоловік дзвонить до мене одночасно дзвонять обидва. Допоможіть будь ласка змінити правильно настройки.
Помогалочка• 28 мая 2019
выйти из епл айди, сбросить до заводских настроек и настроивать как новый телефон, создавать новый айди
РокерША• 28 мая 2019
Они звонят одновременно только если находятся на расстоянии небольшом друг от друга, к примеру в одном доме. Если телефоны далеко то звонит только тот на который номер набрали
Админко• 28 мая 2019
Там якось можна відключити в настройках. Але з дочки телефону не удпляйте свій ID, тому що можете через програму Де Айфон бачити місцезнаходження дочки, якщо включена геолокація в неї.
Оченьценная
• 28 мая 2019
Ответ дляРокерША
коли на одному телефоні в контактах змінила його назву, на іншому теж змінилася: )
Оченьценная
• 28 мая 2019
Ответ дляАдминко
Фіг його знає що і де відключити
Админко• 28 мая 2019
Ответ дляОченьценная
Фіг його знає що і де відключити
Знайшла! Зайдіть в параметри - телефон - інші пристрої - відключити.
Оченьценная
• 28 мая 2019
Ответ дляАдминко
Де ці параметри???
Оченьценная
• 28 мая 2019
Ответ дляАдминко
ось...
Дякую! Це знайшла. А стосовно змін в контактах не підкажете?
Чеширская кошечка• 28 мая 2019
В настройках выбрать Apple ID и выйти из него. Потом в тех же настройках, выбрать пункт Основные, там есть Сброс. Надо выбрать Сбросить контент и Настройки. С телефона удалится абсолютно всё. На вашем устройстве ничего не изменится, но на всякий случай сделайте резервную копию, она там же в настройках.
Оченьценная
• 28 мая 2019
Ответ дляЧеширская кошечка
Я Вам дуже дякую, все вийшло