АсобеннАя• 02 июня 2019

Порадьте:де в Східниці можна порибалити?

Їдемо мама,тато і доця маленька,десь в першій мполовині червня.Чоловік рибак зі стажем і дуже полюбляє дійсно сам процес вилову,без чарочки та інших атрибутів.Тож хотілося б дізнатися,де можна в Східниці порибалити з насолодою,дякую
Машуля2010• 02 июня 2019
Там є форелеві господарства, можна не тільки форель, а і щуку, потім вони все це вам приготують!!
автор АсобеннАя • 02 июня 2019
Ответ дляМашуля2010
тобто ,запитати у місцевих
LvivLady• 02 июня 2019
Опака, там і стерлядь ловиться, а потім ням-ням))
автор АсобеннАя • 02 июня 2019
Ответ дляLvivLady
дякую
Vfndtqrf• 03 июня 2019
мы сейчас в Сходнице,погодв в день меняется несколько раз берите и теплую и легкую одежду и зонтик
автор АсобеннАя • 04 июня 2019
Ответ дляVfndtqrf
спасибі