Брюльтик• 07 июня 2019
Я зраджена. Дитина плаче. Мій козел проміняв сім´ю на віртуальний секс
Зараз знаходжуся на відпочинку в горах. Я, чоловік і дитина 10 років. Ніколи не думала, що писатиму таке, як і більшість жінок. Вчора мій син побачив, як тато написав: Привіт, коли зустрінемося. Коротко: ледве забрала телефон, побачила реєстрацію на 3-сайтах знайомств. Інтимну переписку і сексуальні фантазіі. Одним словом, ніч без сну. Дитина стала очевидцем скандалу, "матня" клянеться, божиться, що контакту не було. Типу, лише віртуально. Так, от, сказала цьому непотребу, що будемо розводитися. Почала підготовлювати морально дитину, задавала запитання. Чому я? Як так міг? Який з нього тато? Я відказую собі в багато чому, а він готовий стати спонсором (слова із анкети).
показать весь текст
Правильно_Валерчик• 07 июня 2019
Ответ длямаминаБубочка
И я,так мои еще и дрались
Выросла морально искалеченная душа, с огромными комплексами,хотя и видная,красивая,но самооценка на уровне бордюра,потому и муж ноги позволял вытирать несколько лет
Выросла морально искалеченная душа, с огромными комплексами,хотя и видная,красивая,но самооценка на уровне бордюра,потому и муж ноги позволял вытирать несколько лет
Мой отец тоже бывало руку поднимал на мать.
автор
Брюльтик
• 07 июня 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мой отец тоже бывало руку поднимал на мать.
Квартира однокімнатна. Це він хотів будинок, і собаку. Сімейна ідилія. Фу, фу, фу. Каже, люблю, якби хотів, давно б лишив. А я на роздоріжжі. Збирається в Швецію на роботу разом із батьками, на 2 місяці. Типу, я остину, подумаю, а він був дурак і йому стидно, ніколи такого не повториться. Ну то таке. Мені впевненості нехватає, любові до себе. Я жервувала собою, кросівочки білі йому до блиску відчищала, щоб потім біля дамочок викручувався. Для мене була сім´я на першому місці, син, чоловік, батьки. А я в кінці списку. Я дура, сама винна, хоч і 35 скоро, життя не навчило. До психотерапевта піду зразу після повернення додому.
Вездевлазиющая• 07 июня 2019
Ответ дляКалёва Замалёва
в чем смысл на всем экономить и строиться всю жизнь ? Мало дачи и квартиры ? С кровати встать не можете , но дом надо стоить
чтобы в разные места водить разных женщин с сайтов знакомств и чтобы они не пересекались)) чувак продумал все наперед
Первая леди колхоза• 07 июня 2019
Мила автор, як жінка, яка знає, що така ’зрада’ реальна, а не віртуальна, розумію, як Вам боляче, і як Вам зараз пагано і здається, що світ пливе під ногами, і як він козел таке міг вчинити , яж така хороша, все для родини і таке інше. Але, я зараз хочу стати на бік Вашого чоловіка.Якщо, у Вас вистачить духу і нервів заспокоітися і запитати його, чому він регився на тому сайті, які емоціі він отримав у переписці з тією жінкою, чи потрібен йому реальний секс? Ви може краще зрозумієте, що він не тільки батько, чоловік, а ще і жива людина.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу