Крутышка-Пышка• 20 июня 2019
Указ Зеленского про роспуск ВР признали законным
Представник Президента України в Конституційному Суді Федір Веніславський прокоментував рішення КС щодо конституційності указу Президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.
«При підготовці указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України юридична правота всіх положень була вивірена максимально ретельно і сумнівів щодо неконституційності указу в цілому чи окремих його положень у нас не було. І Конституційний Суд своїм рішенням лише підтвердив обґрунтованість нашої юридичної позиції», – заявив він.
Представник Президента в КС додав, що Конституційний Суд своїм рішенням продемонстрував незалежність, неупередженість і відданість духу Конституції та ідеї верховенства права.
Таким чином, наголосив Федір Веніславський, позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня, як і зазначено в указі Президента. Виборчий процес триває.
Результат:
вже голосів:
68 (77.27%)
Ну ок, идем на выборы
15 (17.05%)
Все равно незаконно, не верю КС!
5 (5.68%)
Зрада-здрада
Крутышка-Пышка
• 20 июня 2019
Ответ дляКаравай-каравай
Кого там выбирать? 95 квартал? Или регионалов?
пэцю ж
Крутышка-Пышка
• 20 июня 2019
Ответ дляКаравай-каравай
нато Ы єс
голосуй за пес - нато и еэс
Исправлялочка• 20 июня 2019
Ответ дляБожья коровка
Осенью лысый уже будет премьером, а вся страна 95 кварталом.
Лучше лысый, чем бойко.
Сумчатая кошка• 20 июня 2019
Ответ дляИсправлялочка
Лучше лысый, чем бойко.
Чем плох Бойко? Он за мир. И я за мир.
Божья коровка• 21 июня 2019
Ответ дляСумчатая кошка
Чем плох Бойко? Он за мир. И я за мир.
Сепар, который отдаст Украину под влияние рашки.
Сумчатая кошка• 21 июня 2019
Ответ дляБожья коровка
странные аргументы, он гражданин Украины, как и Вы, если у него другое отношение в политике, это не значит что ’сепар’. Сепары те кто отдал Украину под Госдеп)
Божья коровка• 21 июня 2019
Ответ дляСумчатая кошка
Ну какой Госдеп, это ведь страшилка из сми восточного соседа.