Галябалована• 23 июня 2019
Розлучаюся з чоловіком. Будинок оформлений на нього.
Нам від його батьків дісталася коробка без даху, вікон і решти всього. Майже одразу він втратив роботу і сидів з 6 місяців в декреті, а я працювала. Так тривало 2 роки. Веду до того, що все, що зроблено в будинку було на 80 % зароблено мною або за фін. підтримки моїх батьків. В будинку я не приписана. Але приписана дитина. Я впевнена, що мені нічого не світить. Бо я ініціатор, та і його батьки зроблять все, щоб я осталась з нічим. Дівчата, може хтось все ж таки зміг забрати своє?
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ длякружкаЭсмарха
Каким образом дом оформлен на мужа? Правоустанавливающих документ какой?
Дарча
Чучело сосны• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Дякую. Займусь пошуком хорошого адвоката.
Это главное
Хорошая качественная консультация Специалиста по брачному .
Обязательно !!
Аннуитет• 23 июня 2019
Ответ дляКапитошечка
Вам там нічого не належить. І нічого ви не зробите.
Я не розумію, навіщо ви вкладали гроші не в своє майно?
по наивности
Чучело сосны• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Сусіди можуть бути свідками? Вони ж бачили стан будинку, який ми отримали. І знають, про те, що чоловік не працював довгий час.
Могут.
Адвокат все возможные варианты должен предложить.
Выберите что вас устроит.
Надо пытаться .
Просто так не уходить
Выберите что вас устроит.
Надо пытаться .
Просто так не уходить
Чучело сосны• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Дітей двоє. Так, вірний. Він п´є, діти бачуть. Можуть бути ще якісь варіанти?
++++
Тут расскажут про семью.
Сохранение
Но если женщина решила уйти значит у неё есть причины
Это очевидно
К чему эти опусы пишут про сохранения
Тут расскажут про семью.
Сохранение
Это очевидно
К чему эти опусы пишут про сохранения
Чучело сосны• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Дарча
Керово.
Но может все же можно ещё решить для себя что то
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляНепостоянная постоянность
Чеки нужно было собирать,и материалы оплачивать со своей карты. А зачем именно Вам этот дом?Ребенку же все равно достанется когда то,возможно..
А так Вам мой совет.Нсли надумали разводиться, хотя я категорически против разводов, то уходите,и рубите все концы.Так Вы намного быстрее и жилье купите,и дела у Вас наладятся.
В мене є житло, моє , власне. Я не залишу йому будинок в який я вклала душу, свої молоді роки і купу грошей, щоб в майбуньому він його продав і гроші пропив? Я зараз думаю про майбутнє своїх дітей.
Чики-брык• 23 июня 2019
Ответ дляДуняша
На якій шиї!?
ТО декрет то на шиї!?
ТО як назвати жінку в декреті?????
ТО декрет то на шиї!?
ТО як назвати жінку в декреті?????
Очевидно, что не так. Если он не работает - сидит на шее, если она - умница, красавица, все правильно делает, так ему и надо. Двойные стандарты? Не, не слышали.
После 18• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
А зачем было рожать от алкоголика, о чем вы думали? Берите детей и бегите. Хотя унаследованные гены детей могут не спасти.
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляАннуитет
чеки есть ?
не всі, але є. За виконані роботи чеків не має(
Садоводница• 23 июня 2019
Забирайте все що всередині,нічого вже не вдієш.Моя бідаха подруга таке мала,де не консультувалася,нічого не зуміла зробити.Пробувати через суд з хорошим адвокатом,але на нього ви більше потратите і результат більше всього буде нульовий.
Непонятно• 23 июня 2019
Вот объясните мне , зачем женщины соглашаются жить с мужчиной если у него майно через дарчу от его родителей?
Это жлоб и неадекват , это не мужчина поэтому уже тогда бежать ранняя тапки надо было, а не в дом чужой вкладыватся
Ганцю в кєдах• 23 июня 2019
’Майже одразу він втратив роботу і сидів з 6 місяців в декреті, а я працювала. Так тривало 2 роки’
Так 6 месяцев или 2 года?
Мир Мир Мир!• 23 июня 2019
Шанси є завжди, вам потрібно поборотися за своїх 50% будинку. Вам потрібен хороший адвокат. Якщо є потреба, звертайтеся, але ми працюємо у Львові.
Безникая• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Это все высокие слова. По закону у вас нет оснований отжать у мужа половину дома.
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляКапитошечка
Мені здається відповідь ясна. Бо дурна!
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляДуняша
На якій шиї!?
ТО декрет то на шиї!?
ТО як назвати жінку в декреті?????
ТО декрет то на шиї!?
ТО як назвати жінку в декреті?????
Щоб Ви розуміли, то всі справи , які виконує жінка в декреті ( мити, прибирати, готувати, прати....) це все було на мені. Він поки я була на роботі був як сторож дітям. Навіть не гуляв! + я ще працювала.
Безникая• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
И что в этих чеках указано ’оплачено деньгами Ивановой А.И., тёщи Василия, у которого средств нет’?
Если нет, то пустые бумажки.
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляЧучело сосны
++++
Тут расскажут про семью.
Сохранение
Это очевидно
К чему эти опусы пишут про сохранения
Тут расскажут про семью.
Сохранение
Это очевидно
К чему эти опусы пишут про сохранения
нема , що рятувати. Безнадійний. Бачу, що сама деградую з таким чоловіком.
Из Хацапетовки• 23 июня 2019
Ответ дляГанцю в кєдах
Так 6 месяцев или 2 года?
ото математика 2 .
Первый класс : В 6 мес. ребенку втратив и сидел на ее шее пока автор вкалывала вместо него 2 года.
Опять двойные стандарты . Женщина в декрете - в отпуске , а вот мужик в декрете ,ах маладца, ах умничка - тяжкий труд....
Ответ дляНепонятно
Ну так думают же, что это любовь до гроба, и никакого развода не будет, а семья будет идеальная.
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляПосле 18
Не пив раніше, поки в нього з´явилися ´хороші друзі´.
Непонятно• 23 июня 2019
Ответ дляГанцю в кєдах
Так 6 месяцев или 2 года?
Что не понятно с 6 месяцев ребенка сидел дома два года
Безникая• 23 июня 2019
Ответ дляНепонятно
Та, да, на следующий день после свадьбы родители мужа должны оформлять дарственную на все имущество на невестку
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляГанцю в кєдах
Так 6 месяцев или 2 года?
мала на увазі, що , коли дитині було 6 міс він залишився без роботи
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляМир Мир Мир!
Я з Вінниці((
Фрося_Бурлакова• 23 июня 2019
Ответ дляПосле 18
Декрет тоже работа. Что значит сидел?))
Финансово сидел. Деньги не приносят сидящие в декрете. И зп не получают, хоть и занимаются детьми по-полной
Капитошечка• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Мені здається відповідь ясна. Бо дурна!
Якщо вмієте заробляти гроші, то вже не дурні! Скоріш за все ви довірлива та трохи наївна.
Вам вище радили звернутись до адвоката. Звичайно, можна поборотись... Але порахуйте та зважте, скільки коштує адвокат, ваш час, ваші нерви та душевні сили, ваше здоров´я... і можлива сума компенсації.
Тут багато хто пише, що так не можна - бути вшлюбі і вже ділити майно, не треба думати про розлучення, що це за сім´я... Але я вам скажу так - якщо стосунки нормальні, то питання розподілу майна їх не зіпсують.
Непонятно• 23 июня 2019
Ответ дляКохонэ
идеально это когда все на двоих поровну ,законно оформлено или все на жене ( это я уже одеяло на себя тяну)