Галябалована• 23 июня 2019

Розлучаюся з чоловіком. Будинок оформлений на нього.

Нам від його батьків дісталася коробка без даху, вікон і решти всього. Майже одразу він втратив роботу і сидів з 6 місяців в декреті, а я працювала. Так тривало 2 роки. Веду до того, що все, що зроблено в будинку було на 80 % зароблено мною або за фін. підтримки моїх батьків. В будинку я не приписана. Але приписана дитина. Я впевнена, що мені нічого не світить. Бо я ініціатор, та і його батьки зроблять все, щоб я осталась з нічим. Дівчата, може хтось все ж таки зміг забрати своє?
Аннуитет• 24 июня 2019
Ответ дляСекретница
Хороша ідея з дарчею на дитину. Він дуже любить молодшу доньку ( НА СЛОВАХ, ЗВІСНО Ж). Спробую ще так, якщо по іншому не вийде.
автор , что вы решили ? думаю, идея с судом провальная, но давите его, пусть перепишет часть на дочь

автор Галябалована • 24 июня 2019
Ответ дляАннуитет
Вчора спокійно поговорили. Згодився на 50/50. Але про це ще не знають його батьки. Думаю, що вони не дадуть йому це зробити. Тоді вже буду казати щоб дитині подарував.
Аннуитет• 24 июня 2019
Ответ дляСекретница
бажаю удачі