Галябалована• 23 июня 2019
Розлучаюся з чоловіком. Будинок оформлений на нього.
Нам від його батьків дісталася коробка без даху, вікон і решти всього. Майже одразу він втратив роботу і сидів з 6 місяців в декреті, а я працювала. Так тривало 2 роки. Веду до того, що все, що зроблено в будинку було на 80 % зароблено мною або за фін. підтримки моїх батьків. В будинку я не приписана. Але приписана дитина. Я впевнена, що мені нічого не світить. Бо я ініціатор, та і його батьки зроблять все, щоб я осталась з нічим. Дівчата, може хтось все ж таки зміг забрати своє?
Коварная Зая• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
В мене є житло, моє , власне. Я не залишу йому будинок в який я вклала душу, свої молоді роки і купу грошей, щоб в майбуньому він його продав і гроші пропив? Я зараз думаю про майбутнє своїх дітей.
Постарайтесь хитростью, чтоб он дом подарил или вам или вашим детям, судиться практически бесполезно, нужно судью подкупать, это тысячи долларов, потом аппеляции, верховный суд( в кот расценки от 15000 уе) оно того стоит?
Ростки жимолости• 23 июня 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
автор кидає його, хоче віджати майно, чим не паразит?
Вот читаю вас во всех темах, читаю. И уже думаю, что бОльшей ытупости вы написать не можете. Ан нет, вам еще есть, чем удивить. С каждым разом все тупее и тупее ваши сообщения. Что ж в той черепной коробке творится, раз она выдает такое. Мне вас очень очень искренне жаль...
Капитошечка• 23 июня 2019
Ответ дляЧучело сосны
То у вас неплохие шансы
Перечитавши пости автора, я так зрозуміла, що автор вкладала свої кошти в будинок ще на стадії, коли він належав свекрам, а поім вони ввели його в експлуатацію та подарували синові. Тому я не настільки оптимістична...
Аннуитет• 23 июня 2019
Ответ дляЧучело сосны
И че ?
Пусть при жизни поделится
можно помочь ему завершить путь
Агент Пинкертона• 23 июня 2019
Ответ дляКапитошечка
Я такого не нашла. Наоборот поняла, что автор ввела дом в эксплуатацию уже после дарения.
Капитошечка• 23 июня 2019
Ответ дляБезникая
Более того, из вкладенного она может получить только 50%
Додайте до цього втрачені роки, нерви, здоров´я... Імно, не вартує воно того. Дійсно, кращий варіант - вивезти все з будинку. Інших варіантів компенсації я не бачу, або вони дуже затратні.
Аннуитет• 23 июня 2019
Ответ дляБезникая
Демагогия - мечтать получить 50% дома, подаренного мужу его родителями, ибо ’ибо у меня же дети, а он же отец’
в Европе делится наследство дедушки, выше писали
Капитошечка• 23 июня 2019
Ответ дляСекретница
Якби нам подарували все готове, то в мене б питань не було б. Їхніх грошей мені не треба точно!
Автор! По документах вам подарували земельну ділянку чи введений в експлуатацію будинок?
Бедная Лиза• 23 июня 2019
Ответ длябуреЛОМКА
Где вы такое прочли?
Ссылки действительно не нашла, кроме такого . В посте повторила слова натариуса, которая оформляла нам квартиру. Она очень убедительно говорила о этом и конкретно о 2017 годе, когда такая норма начала действовать
Капитошечка• 23 июня 2019
Ответ дляАгент Пинкертона
Вона писала, що була дарча. Якщо будинок на тому епапі не був введений в експруатацію, його не могли подарувати, а значить, дарували зем ділянку. В будь-якому випадку займатись цєю справою дуже геморно.
Краще умовити чоловіка переписати половину будинку на дітей. Тим більше, якщо п´є, це не так і складно.
Капитанша• 23 июня 2019
Ответ дляРостки жимолости
Нажимайте флажечек
Засомневаю• 23 июня 2019
Ответ дляБезникая
Поделят не имущество, а ту сумму, на которую стоимость дома выросла
Так хоть что-то урвет. И мебель с техникой нужно вывозить в его отсутствие.
Агент Пинкертона• 23 июня 2019
Ответ дляКапитошечка
Ну вот поэтому и добиваются от автора ответа, что именно им подарили по документах землю или уже готовый дом, меняли ли они тех паспорт на протяжении этих лет, регистрировали ли новые строительства ?
Заниматься геморно, но реально. Муж врядли согласиться делить.
Яжемать Мне можно• 23 июня 2019
Автор желаю вам удачи. Найдите хорошего адвоката и по максимуму заберите свое!
пьЯНА• 23 июня 2019
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Тоді єдине: в судовому порядку, із залученням свідків доказувати стан нерухомості на момент дарування, потім оцінка на момент розподілу і підтвердження витрат. Різниця - або 50/50, або інакше, залежно як зможете підтвердити свою участь
Возможно,сохранились фотки дома до ремонта,их можно приобщить к делу?
Хомяк с пастой• 23 июня 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Удалено администрацией...
Ник-Розовая пантера, на аве-розовый пони. Где логика?

Завод любви• 23 июня 2019
Как смешно читать, что тот, кто в декрете с ребенком = сидит на шее)))
Почему-то только если говорят о жёнах, то приравнивают к героине и все нажито вместе, хоть и на зарплату мужа)))
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляКапитошечка
Саме так(
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляАгент Пинкертона
отримали тех паспорт, ввели у експлуатацію, а потім подарували.
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляЯжемать Мне можно
Хороша ідея з дарчею на дитину. Він дуже любить молодшу доньку ( НА СЛОВАХ, ЗВІСНО Ж). Спробую ще так, якщо по іншому не вийде.
Галябалована
• 23 июня 2019
Ответ дляOlen4a
Дарча була перед введенням в експлуатацію чи після?
Це важливо.
після(((
Молчавочка• 23 июня 2019
Все не читала. В подруги була ситуація, що теж - вона працювала, а чоловік був приживалою. Вона до одруження купила квартиру під магазин, але переоформлення під не житлову площу і ремонт в магазині робили вже одруженими. Так при розлученні він пробував відсудити частину вартості магазину. Тому, що вартість нерухомості, внаслідок ремонту і переоформлення дуже зросла). І подруга доводила в суді, що основним добитчиком була вона, і що він в цей період майже не працював. Я зодила за свідка в суд, що так і було.
Так, що ваше завдання показати, що він не працював і ремонт робиди ви, щоб хоча б шось відбити. Але потрібен досвідчений адвокат.
Капитошечка• 23 июня 2019
Ответ дляАгент Пинкертона
Це неможливо юридично провернути. Поки будинок не введений в експлуатацію, юридично його немає, томму й подарувати його не могли.