Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Найщасливіша• 02 августа 2023
Ответ дляХочу барабульки
Привіт! У всіх зникла кнопка серденько, для відкладання товару?
Так((( і вже місяці 2 назад
anya_m• 02 августа 2023
Девочки, может у кого-то остался или не подошел Прималют-нор, куплю недорого.
Хочу барабульки• 02 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Так((( і вже місяці 2 назад
От же ж....тепер дуже не зручно. Дякую за відповідь.
Не гоню• 03 августа 2023
Дівчата, підкажіть з розміром. Зріст 154, 13р, вагаюсь з розміром куртки - чи 152 чи 158. Бо як буде великий запас, не буде вдівати ))) Може заміри є такої чи з власного досвіду
nnata• 10 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Такое брала в том году
Ооо. Могли бы сказать про рпзмерность? Какой размер брали на какой фактический рост.
У моего 170 рост, не знаю брать 170 или уже 176...
Ну и на зиму как? Тепло?
Мой не любит поддевать особо кофты. Любит реглан или гольф и потом сразу куртку ..
Сппсибо.
Королева Сарказма• 10 августа 2023
Ответ дляНе гоню
152 беріть, вони повномірні
Королева Сарказма• 10 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Такое брала в том году
І в мого сина така, тепла, йому дуже подобається
Джулияробертс• 13 августа 2023
Хто замовляє Некст, як зараз з доставкою?
Я_и_моя_собака• 13 августа 2023
Ответ дляДжулияробертс
10 днів пишуть на доставку. Може навіть раніше на 1-2 дня прийти
Джулияробертс• 13 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дякую!
Не гоню• 14 августа 2023
Підкажіть, будь ласка, довжину спортивних штанів на 158р 13р, тих базових, що є в різних кольорах
Джулияробертс• 15 августа 2023
Хто купував білизну такого плану?https://www.next.ua/uk/style/st740662/249475#24947...
Як з розміром?
Точная копия плова• 15 августа 2023
Не можу оформити замовлення, постійно видає якусь помилку. У когось були проблеми з Некст останнім часом?
Задираю носа• 16 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
Не можу купити з самого ранку. Вже пробувала різні акаунти і картки.
Якщо комусь вдалося купити сьогодні, то напишіть. Вчора ввечері викупляла без проблем.
Точная копия плова• 16 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ввечері таки купила. Хоча, вже й не пам´ятаю з якої спроби.
В мене була англомовна версія сайту. Мені вона була зручніша, бо в українській версії трохи недолугий переклад. Але в процесі оформлення мене постійно викидало на україномовний чекаут і видавало технічну помилку. В решті решт, показало, що мій кошик пустий. Якимось чином я зайшла на повністю україномовну версію, переконалась, що особовий кабінет зберігся і по новому сформувала кошик. Тоді оплата пройшла.
Задираю носа• 16 августа 2023
Та я вже і з телефону пробувала і з компа, ніфіга.
Точная копия плова• 16 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
А у вас яка мова встановлена? Я не знаю що то вчора було, але через українську версію оплата пройшла. І дивно те, що на українську мову я сайт не перемикала, мене сайт якось сам перекинув. І тоді все пройшло. Спробуйте повикидати все з кошика і сформувати його знову.
Задираю носа• 16 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
Укр мова. Вже і окремо додавала позиції. І кукі почистила і карту заново ввела. І мобільну версію і повну версію. І різні акапунти і різні карти. А вони не дає купити пише постійно перевірте карту (((.
Бла бла бла• 16 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
А конвертація на карточці ввімкнена? Якщо ні, то буде відмова.
Задираю носа• 16 августа 2023
Ответ дляБла бла бла
Так, все зроблено. Купую майже кожного дня. А тут хоть трісни((.
Задираю носа• 16 августа 2023
Напишіть, будь ласка, хто сьогодні викупить, чи у Вас все ок вийшло. Дякую.
Джулияробертс• 16 августа 2023
Хто викупляє? Не можу теж замовити(
Задираю носа• 16 августа 2023
Ответ дляДжулияробертс
Хто викупляє? Не можу теж замовити(
А яка помилка ?
Джулияробертс• 16 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
А яка помилка ?
Конвертація
Задираю носа• 16 августа 2023
Ответ дляДжулияробертс
Конвертація
У мене включена вона, блін цілий день мучаюся
ksunya_kiss• 16 августа 2023
Добрий вечір. Підскажіть, чи є зараз код на перше замовлення?
Задираю носа• 17 августа 2023
Дівчата, хтось викупив вчора ? Не розумію в чому у мене помилка.
Задираю носа• 17 августа 2023
Ответ дляksunya_kiss
Ні
мадам Везувий• 17 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Щойно купила. Не могла купити від позавчора. Пробувала і різні акаунти і різні свої карти і видавало помилку. А щойно оплатила картою іншої людини і все пройшло.
Задираю носа• 17 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
Аккаунт новий створювали під карту іншої людини?