Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
MacOS-ница• 11 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Поділіться будь ласка, де знайшли знижку ?
На пошті
миссАрфография• 12 сентября 2023
Ответ дляJuliaLutik
Доброго дня, чи є зараз коди на знижку ?
вітаю, так є. Прийшов від Міст на імейл
знижка -10% на замовлення від 1000 грн
Белочкой зови• 12 сентября 2023
Ответ дляlu.lu
Девочки, подскажите пожалуйста, сделала заказ час назад, а в кабине нет никакой информации, на почте тоже. Деньги за заказ списали.
Что делать? Ждать)?
Мне тоже не приходит ( но так уже было
JuliaLutik• 12 сентября 2023
Ответ дляhrystia
Є. Від Міст Експрес на -10% від 1000 грн.
Дякую, пише, що знижка вже використовувалась. Але я вже не купувала рік точно нічого
Техпаспорт на медузу• 13 сентября 2023
Привіт. Хтось замовляв сьогодні некст після 12:00 години? Зранку робила замовлення все було добре, а після 12:00 не проходить оплата і все! Кеш чистила, браузер міняла, карту міняла і нічого! Ліміт на карті достатній, справа не в ньому.
Сонячний день• 14 сентября 2023
Ответ дляshopSALE
Доброго дня! Дівчата чи вдавалось комусь купити без конвертації останім часом?
ні(( Останній раз конвертація була біля 50грн з 1800 приблизно
Задираю носа• 16 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви викупили ? У мене таке ж саме вже 2 дні. Перед цим була така біда десь місяць тому і знову.
NeZZnakomka• 16 сентября 2023
Девочки, кто-то покупал сегодня? Попробовала ввести тот промокод и не могу выкупить.
миссАрфография• 16 сентября 2023
Ответ дляshopSALE
ні, завжди 2,5%
Техпаспорт на медузу• 16 сентября 2023
Ответ дляЗадираю носа
дзвонила до них і оформляла по телефону, мені не вдалось оформити замовлення
Техпаспорт на медузу• 16 сентября 2023
Ответ дляЗадираю носа
номер 0893202499 - україномовний оператор
забиякина• 18 сентября 2023
Дiвчата, пiдскажiть по цiй куртцi - я зрозумiла, що вона повномiрна i бiльшомiрить. Якщо зрiст сина 137 см - який розмiр брати - 134 чи 140? Чи може взагалi 128? В нього середня статура, не прямо шоб худенький був, не хочеться щоб геть здоровецьке було. Заздалегiдь дякую
Хропочка з гривкою• 18 сентября 2023
Ответ дляhrystia
Автор, ви замовили таку куртку? Як ввм?
Ні, я ще думаю. Бо я хочу сину довгу, а він хоче коротку)))
Хропочка з гривкою• 18 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Я на днях спілкувалася на олх з дівчиною, яка продавала таку 140. То вона написала, що в її сина 136, плотної статури і куртка велика, треба реально 134.
забиякина• 18 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую
МатьЧасть• 18 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Дякую вам! 10 плюсиків вам в карму!
Щиро дякую, во благо!
Найщасливіша• 19 сентября 2023
Доброго ранку. Дівчата, підкажіть будь-ласка, у дитини зараз зріст 98-100 см. Яещо я візьму такий комбез 104-110 см чи не буде він завеликий? В тому році був такий 98 см- і мені здалось трохи маломврить, бо штанини підскочували сильно , як сяде. Завжди беру в розмір, але в цьому випадку не знаю. Можливо хтось брав так з невеликим запасом- як сидів? Заздалегідь дякую
Найщасливіша• 19 сентября 2023
Ответ дляhrystia
Всім привіт) Дівчата, хто брав таку куртку? Що можете сказати по розміру і якості? На зиму підійде? 🤔
Брала темно синю 164 р. Йде в розмір, може навіть трохи великомірить. Єврозима
Найщасливіша• 19 сентября 2023
Ответ дляhrystia
Якщо дитині 13 р., високий, можу брати на 14 р.? Як думаєте? 🤔
Орієнтуйтесь на зріст,а не на вік. Я взяла 164 на зріст 166 і сіла гарно