Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
zaza1-• 01 июня 2023
Дівчата, якщо у мене розмір М-ка, то в Некст потрібно брати 10 чи 12? Цікавить сукня приталена
Просто звязда• 02 июня 2023
Ответ дляzaza1-
Залежить все ж від моделі сукні, бо поняття ’М’ - розпливчасте. В мене, наприклад, по груді - С (іноді і ХС), а по стегнам - М, якщо сукня від талії вниз трапецією (дзвіночком), то беру С (або 8), якщо більш в обтяжку - то М (10). Розмір 12 думаю, що буде завеликий. Дивіться по розмірній сітці ще.
zaza1-• 02 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
Дякую Вам за зворотній зв´язок 🙂
Дикая Роза• 03 июня 2023
Підкажіть, будь ласка, ні в кого немає проблем з особистим кабінетом? Не можу в нього зайти вже кілька днів. Вся інформація моя в ньому є, але якщо перейти в режим купування, то не відображається і немає обраного
Точная копия плова• 03 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
Так, помітила що відбулось якесь оновлення. Зникло обране . Купувати ще не пробувала після оновлення, але якщо раніше вхід в кабінет відбувався автоматично, то зараз щоразу треба входити заново. Думала, може то в мене якийсь глюк.
Научительница• 03 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
В мене теж така проблема
Янка-угомонись• 04 июня 2023
Ответ дляНаучительница
В мене теж така проблема
зникли всі замовлення і обране
baluevadara• 12 июня 2023
Привіт. Проясніть про повернення. Вперше робила його на Нексті.
На вихідних отримала повідомлення :
Возврат денежных средств был оформлен тем же методом, который Вы использовали при оформлении заказа.
Захожу в свій клієнт банк - кошти не заходили. Коли починати хвилюватися?
Ленивица-красавица• 12 июня 2023
Ответ дляbaluevadara
На вихідних отримала повідомлення :
Привіт. Зазвичай у мене заходять гроші на наступний день. Думаю, до завтра точно хвилюватись не потрібно)
Партизанка• 14 июня 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
После покупки мне пришло какое то странное письмо. тема:Підтвердження замовлення
Перечислено все что заказала и в конце:Придбані вами товари будуть відправлені після затвердження вашого акаунту та відповідно до наших Умов надання послуг Next.
Деньги списали. Это что за новшество?
И как все прошло в конце концов?
вАлнуюся сильнА• 14 июня 2023
Ответ дляПартизанка
И как все прошло в конце концов?
Все пришло.Даже раньше срока)
Партизанка• 14 июня 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Все пришло.Даже раньше срока)
А что насчет ’проверки аккаунта’? Никакой информации от них?
вАлнуюся сильнА• 14 июня 2023
Ответ дляПартизанка
нет
Партизанка• 14 июня 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
нет
Удивили! Спасибо за информацию
Я_и_моя_собака• 24 июня 2023
Підкажіть, якою поштою краще робити повернення Некст?
На швидкість отримання коштів це впливає?
Федорино Горе• 24 июня 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не особо.
Отправляла Укрпочтой, до Львова доезжает быстро, дня два-три.

Новой, конечно, на следующий день будет.

Но потом всё равно ждать пока в Англию вернут, а там уже не Укрпочта и не Новая за это отвечают.
В целом, в течение 14 дней деньги возвращаются
Я_и_моя_собака• 24 июня 2023
Ответ дляФедорино Горе
Не особо.

Спасибо за ответ!
буреЛОМКА• 28 июня 2023
Підкажіть, будь ласка, розпродаж на сайті тепер буває?
Царівна Жабка• 30 июня 2023
Девочки, хочу первый раз заказать с этого сайта , интересуют вещи на новорожденных ( бодики,человечки...).
Вопрос- как у них с размерами?
Буду признательна за помощь!
Царівна Жабка• 04 июля 2023
Когда на Нексте обычно начинаются распродажи?
Заранее благодарю!
Я_и_моя_собака• 06 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Заранее благодарю!
Ось відповідь оператора на сайті Некст:

У нас будуть знижки на окремі товари, всі оновлення будуть на сайті протягом місяця.
natali077• 10 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вопрос- как у них с размерами?
Буду признательна за помощь!
Соответствуют
Найщасливіша• 13 июля 2023
Подскажите ,кто брал, такие куртки большемерят? И на рост 165 какой размер лучше взять? В том году брала пальто (фото тоже прикреплю) - оно прям сильно большемерит, на 2 размера думаю. Может есть замеры на 158 и/или 164 такой куртки? Заранее спасибо за помощь
Найщасливіша• 13 июля 2023
Такое брала в том году
Не гоню• 13 июля 2023
Чи хтось брав такі жіночі футболки, як по якості?
Алинусечка• 14 июля 2023
Дівчата підкажіть будь ласка в кого є заміри на Джинси для дівчинки на 15 та 16 років.
Партизанка• 23 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
жлобы они, к сожалению
буреЛОМКА• 23 июля 2023
Ответ дляПартизанка
жлобы они, к сожалению
Так!
На польському Нексті давно є сейл!
Реанимация• 25 июля 2023
Всім привіт. Давно не замовляла. Підкажіть, будь ласка, як тепер із дитячими розмірами? На зріст 142 см потрібно брати 140 чи 146?
https://www.next.ua/uk/style/st185902/150087#15008...
Хочу барабульки• 02 августа 2023
Привіт! У всіх зникла кнопка серденько, для відкладання товару?