Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Katya2808• 22 февраля 2024
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, можливо хтось з такиим теж стикався. Повернення вже 7 днів лежить на Укрпошті - його не забирають. Раніше швидко забирала, вперше так довго. Телефони вказані для повернення не обслуговуються. Як можна щось вияснити?
Цвіпканя• 25 февраля 2024
Добрий день, дівчата, скільки по часу зараз чекати замовлення? І чи купляв хтось таку куртку на хлопчика? У сина зріст 143 см, вагаюся між 140 і 146
Я_и_моя_собака• 26 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я брала б 146. Це верхній одяг.
Замовлення іде 10-14 днів
Цвіпканя• 26 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я брала б 146. Це верхній одяг.
Замовлення іде 10-14 днів
Дякую, ми пальто зимове купляли 140, воно ще й свободненько на ньому, с запасом
Королева Сарказма• 26 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Вона повномірна, краще беріть 140 см, якщо хочете зараз носити.
Я_и_моя_собака• 29 февраля 2024
Дівчата, хто в курсі?
Некст нам іде через Польщу?
Якщо закриють кордон, чи зможемо його получити?
Точная копия плова• 02 марта 2024
Дівчата, у вас сайт Некст працює?
Бо у мене ось таке.
Найщасливіша• 02 марта 2024
Ответ дляТочная копия плова
Дівчата, у вас сайт Некст працює?
Бо у мене ось таке.
Тільки що замовила, через телефон. Через комп глючило- обнуляло кошик постійно. Але конвертацію з 1301 грн взяло всього 10 грн. Це здивувало...
Точная копия плова• 02 марта 2024
Ответ дляНайщасливіша
Дякую. Чи якесь оновлення йде, чи якісь проблеми. Сайт ніби запрацював, але поки що не замовляю, може колекція оновиться.
мадам Везувий• 02 марта 2024
Ответ дляТочная копия плова
Дівчата, у вас сайт Некст працює?
Бо у мене ось таке.
У мене схоже з січня. З браузера Мозіла не оформлюється замовлення, весь час видає помилку, купую з телефону або з іншого браузера.
Анчо Ус• 02 марта 2024
Доброго дня. Зараз є промокоди?
Найщасливіша• 12 марта 2024
Добрий день. Вперше такий статус посилки. Хтось стикався вже? Все нормально чи ні, підкажіть,будь-ласка
Я_и_моя_собака• 13 марта 2024
Ответ дляНайщасливіша
У мене таке саме. І дата така сама.
Ну нічого, завтра вже отримаю.
ФсеСама• 13 марта 2024
Підкажіть, будь ласка, як оформлювати мито, якщо покупка вища за 150євро? Це онлайн оплачується чи треба кудись їхати і подавати документи? Дякую
Найщасливіша• 14 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У мене таке саме. І дата така сама.
Ну нічого, завтра вже отримаю.
Дякую, моя теж приїхала)
СкокоМнеДадите• 17 марта 2024
Ответ дляФсеСама
Вам прийде повідомлення від Росан з сумою і реквізитами для сплати
Цвіпканя• 19 марта 2024
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, як оформлювати повернення? На сайті не знайшла інформації. Чи просто наклеїти ту наліпку і відправити на вказану адресу?
Я_и_моя_собака• 20 марта 2024
Кому актуальні шорти і сумнівається, чи не на флісі.
Ось отримала, нова модель і трехнитка.
Якість дуже хороша.
Цвіпканя• 20 марта 2024
Дівчата, не можу розібратися, яку з цих наліпок клеїти на посилку, а яку класти всередину. Наче з артиклями всередину треба, але на іншій адреси немає. І де верхня наліпка?
Белочкой зови• 20 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
Верхню відриваєте, там де з ціною, залишаєте собі, галочкою відмічаєте, якою поштою будете відправляти і наклеюєте на посилку, відрізаєте нижче штрихкода там де опис товару теж зі штрих-кодом внизу, я у вас його на фото не бачу, відмічаєте у нижній відрізаний частині галочкою, який товар відправляєте, нижче підкреслюєте причину повернення, як правило, не підійшов розмір і заповнену нижню частину обов´язково кладете в посилку з товаром.
Цвіпканя• 20 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Дякую, розрізати там де я олівцем риску намалювала і нижню на посилку, верхню всередину?
Цвіпканя• 20 марта 2024
Ой, навпаки верхню на посилку, а нижню всередину? Щось туплю
Белочкой зови• 20 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
Так, верхню на посилку, а з описом покласти в посилку, але для Укрпошти ще треба номер телефону отримувача, він у мене вдома, пізніше треба знайти.
Цвіпканя• 20 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Буду Вам дуже вдячна
Белочкой зови• 20 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
Буду Вам дуже вдячна
Два місяці тому був актуальний )
Цвіпканя• 20 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Два місяці тому був актуальний )
Дуже дякую за допомогу)))
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Добрий день!
Підкажіть,можливо,хтось знає чи є в Нексті спортивні штани на хлоця 12-13 років без утеплення?
Всі що дивлюся,ніби з начосом ідуть(
Дикая Роза• 28 марта 2024
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, може у когось була така ситуація. Зробила замовлення декілька годин тому і зараз у кабінеті відображається така інформація: по першим двом позиціям незрозумілий розмір, по взуттю невірний розмір (точно памятаю, що обирала 31 розмір). Що це може бути?
Я_и_моя_собака• 29 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Добрий день!
Всі що дивлюся,ніби з начосом ідуть(
Доброго вечора!
Знаю тільки, що тонкі у них ідуть по р.122.
Можливо хтось напише ще іншу інформацію.
Тому своїм дітям приходиться шукати інші фірми.
Грибной_Дождик• 29 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Доброго вечора!
Дякую,так малюкам є тонкі,я брала меншому своєму.