ШобВам_КакНам• 20 июля 2019

На море одна з палаткою.

Їздимо багато років в одне місце,де територія під охороною та стоїмо палатками просто на березі моря. Цього року поїхати можу лише сама на вихідні. Не в грошах питання ,хочу саме в палатці ,або в авто буду спати : у мене там крісла зкладаються і маю повноцінне ліжко . Але одна і в палатці.. якось трішки стрьомно. Куди діти речі,коли піду купатись -головне питання
ВыФсеВрете• 20 июля 2019
Я бы так никогда не поехала

ПП-шница• 20 июля 2019
Ну а як вдвох відпочивають, то що, по черзі на пляж ходять?

Якщо це кемпінг і територія охороняється, то ваш намет ніхто не вкраде. Заберіть цінні речі з собою на пляж, щось велике закрийте в машині.
Заместитель Анонима• 20 июля 2019
Это единственное что вас беспокоит: куда деть вещи?
Закусенец• 20 июля 2019
Нет, это страшно, не едьте так.
автор ШобВам_КакНам • 20 июля 2019
Ответ дляЗаместитель Анонима
Да,именно это
автор ШобВам_КакНам • 20 июля 2019
Ответ дляПП-шница

Ключі від авто теж з собою в море? Хіба що в ямку закопати ,але ж потім знайти ще треба(. Ми відпочиваємо завжди великою компанією ,питань де залишити речі не виникає,бо завжди хтось є на місці
Обнемашечка• 20 июля 2019
Ценные вещи закрываете в машине. Палатку и спальник не украдут. Рядом скорее всего будут еще палатки? Если кемпинг с закрытой территорией и охраной думаю ничего страшного не случится. Вы же не одна в палатке на берегу, где на сотни метров никого?!
Леска• 20 июля 2019
Ответ дляШобВам_КакНам
Подгузник шоколадом обмажьте и ключ туда замотать.
Обнемашечка• 20 июля 2019
Ключи от машины вместе с вашими вещами на берегу. Закапывать не стоит))) Просто далеко не забываете и поглядываете периодически. На пляже всегда можно кого-то попропопросить присмотреть за вещами.
Мы даже в Затоке оставляли вещи на подстилке, сумку с деньгами, телефонами и та. обычно накрываю полотенцем, и шли в море вдвоем. Никогда по очереди не сторожили.

Кима_кепка• 20 июля 2019
Ответ дляШобВам_КакНам
Бачила лайфхак, в пустій тарі з-під лосьону для засмаги зверху відрізаєте вузьку частину, кладете ключі і гроші, закриваєте кришкою і всі думають що то просто лосьон
автор ШобВам_КакНам • 20 июля 2019
Ответ дляОбнемашечка
да,рядом будут ещё палатки,за авто не переживаю ,охрана по территории постоянно ездит . А вот куда девать ключи от авто ( .
автор ШобВам_КакНам • 20 июля 2019
Дякую за підказки. На пляжі не людно,нема кого просити. Згадала,що поряд кафешках є власника території,їм лишити можна за пару грн.