ИзЮмрудная• 26 июля 2019
Як часто купуєте книги?
Для мене зараз свіжої книжки - це вауу, обожнюю. Щомісяця купую новинки - або собі, або дітям. Тим більше, частенько є акції.
Чоловік свариться, мовляв, можна ж читати в ел. вигляді. Але ж не всі книги є в доступі, буває в ел. вигляді теж треба купувати. Ну, і ел. вигляд це не те :(
Цікаво, а як у інших?
ЕлькиПальки• 26 июля 2019
фильтрую: лучшие книги. читаю только то, что нашла в открытом доступе в интернет (не покупаю).
ИзЮмрудная
• 26 июля 2019
Ответ длябылоИпрошло
аудио слушаю...интересно где храните книги?? Если скупаете их?
Ви думаєте, я їх десятками купую? :)
Ні
Поки що вмішуються у шафі
Але це дійсно на сьогодні дороге задоволення, тому, певно, треба таки розглянути ел книги як варіант
Ні
Поки що вмішуються у шафі
ИзЮмрудная
• 26 июля 2019
Ответ дляМастер Класс
Купую часто, на 80% дитяча та підліткова література. З останнього
В нас деякі є з Вашого списку :)
ИзЮмрудная
• 26 июля 2019
Ответ дляМастер Класс
Моя нещодавня покупка у вид. Ст. Лев під -50%. Давно їх хотіла
ИзЮмрудная
• 26 июля 2019
Ответ дляНалетчица Муся
Дочери покупаю книги, кстати может кто-то порекомендует Носова ’Незнайку’ на украинском, в ’читаемом’ переводе, те книги что я смотрела имели неудобоваримый перевод, даже не захотела ребенку покупать.
У меня уже 8 лет электронная книга, брат подарил, когда у меня ребенок родился, я качала и читала
, я свой Киндл обожаю, сколько за это время было перечитано книг
.
Мої Носова російською читали, бо переклад укр бажає кращого