Самая СоветЧиваЯ• 02 ноября 2013

Лотерея

Всім доброго ранку!!!
Інтересно а ви граєте в лотереї?

Я іграла в лотозабаву і не один раз, максимальний виіграш 12 грн.

А ви???
Мини-бикини• 02 ноября 2013
та же история только 13 грн.а так хочетсяя джек-пот сорвать и купить квартиру...

Капитанша• 02 ноября 2013
лет 10 назад играла, больше не играю. входишь в азарт, потом думаешь, вот откладывала бы все деньги потраченные на лотерею и то больше бы собрала за год.
автор Самая СоветЧиваЯ • 02 ноября 2013
Ответ дляМини-бикини
І я хочу милион))))
JYRAV07• 02 ноября 2013
ииграла, выграши не большие, но побывала в студии, и все категорически поменялось, ето на удачу кому как повезет, а так развод на деньги!!!!
Коко На Страже• 02 ноября 2013
а мой муж позавчера выиграл 540 грн, делает ставки на выиграши команд в футболе Мы вчера гуляли.....
а я сама максимум грн 10 выигрывала,и больше в них не играю-считаю, если хочешь выбросить деньги на ветер-купи лотерею
ЗлойанОним• 02 ноября 2013
В мене чоловiк грав. В нас була вiйна з ним страшна. Програвав не маленькi грошi. При зп 1500 в мiсяць 500 грн йшли на лотаре. Те що вигравав туди само йшло. Довго ми боролися з цим. Це хвороба.вiн не мiг щоб не купити лотарею та ввечерi не подивитися розiграш( грав в кено). Дiвчата, це страшно. Потiм стали в магазинах ставити iгровi автомати- вiн I там був перший. Програвав I зп ще й кредит брав. В цей час я була вагiтна. Незнаю як я це все пережила.
Давно про це незгадувала
Виниловая пластинка• 02 ноября 2013
Я играю в супер лото.16-24гр трачу на одну игру

LiAl• 21 ноября 2013
Нам потрібен герой для сьогоднішньої зйомки (21.11) для телеканалу на тему ’ЛОТЕРЕЯ’. Але цікавить Київ. Є бажаючі???